Nautika opšta... > *** Grupa Gradjana Moja Ladja ***

Udruzenje gradjana "Moja ladja"

(1/30) > >>

Barba:
Posto smo krenuli sa formiranjem Udruzenja gradjana "Moja ladja" i imamo preliminarnu verziju statuta koja ce biti objavljena sutra, trebalo bi da se dogovorimo oko termina odrzavanja osnivacke skupstine. Osnivackoj skupstini mora da prisustvije min 10 osnivaca, ja bih voleo da nas bude vise. Osnivacka skupstina treba da definise:

1. Ciljeve, zadatke i aktivnosti udruzenja
2. Da donese odluku o osnivanju udruzenja
3. Da usvoji statut udruzenja
4. Da imenuje Predsednika, zamenika predsenika, sekretara, blagajnika i clanove izvrsnog i nadzornog odbora.

5. Izabrani funkcioneri treba da obezbede rostilj i pivo.  :smile: 


Sta bi sve po vasem misljenju trebalo da stoji medju ciljevima i aktivnostima udruzenja?

Kapetan:
ekologija - uticanje na odnos drzave i gradjana
nautika - uticanje na odnos drzave
ribarstvo - uticanje na odnos drzave

treba pozvati i ribolovacke sajtove da se pridruze , to cu ja danas da razasaljem pozivnice

tyger:
U ime sajta Vukovi sa Dunava kao administrator za ekologiju,potpuno podržavam ovo udruženje i apelujem da nas bude što više,samo tako možemo promeniti nešto!  :good:  :good:

Kapetan:

--- Citat: tyger  29, 04, 2009, 20:07:02 posle podne ---U ime sajta Vukovi sa Dunava kao administrator za ekologiju,potpuno podržavam ovo udruženje i apelujem da nas bude što više,samo tako možemo promeniti nešto!  :good:  :good:

--- Kraj citata ---

tyger hvala :) bacaj logo da imamo za stampu plakata

Admiral:
Zastita interesa svih dosadasnjin, sadasnjih i buducih korisnika srpskih reka i kanala.
Pravo da o sopstvenom trosku izradjujemo plovila, kupujemo plovila, nabavljamo plovila i motore iz inostranstva.
S obzirom da je nautika kod nas vise nego u poviju, INSISTIRATI da nas ne ubijaju taksama i porezima, vec da stimulisu sto veci broj plovila na rekama, samim tim i veci broj ljudi na vodi.
Iskoristiti iskustvo Vukova sa Dunava.
Apsolutno omasoviti akciju, povezati se i sa drugim eko organizacijama, cak i sa davaocima krvi.
Organizovati prvi masovni sastanak, na kome ce svi prisutni dobiti priliku da kazu cime mogu da pomognu celu ideju, a prema tome i da dobiju priliku da to i ostvare, bilo pojedinacno ili u okviru grupe.
Barba i Tyger da prosire temu na druge zainteresovane, a svako od nas da radi na daljim kontaktima.
Tako da pocnemo i sve da se pise.
P

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju