E, ovako treba... > Enterijer

Frizider stiropor kutije za vrelo leto

<< < (2/9) > >>

cokamaza:

--- Citat: Vuk  11, 07, 2011, 12:01:43 posle podne ---Mom prijatelju treba tako nesto za brod, da bude fiksno u kabini za spavanje. Kako cene idu po m2 ili drugacije? Cisto da znam sta da mu kazem.

--- Kraj citata ---
Gore su dati telefoni ,pa najbolje da das svom drugu telefone, pa nek pozove....sve zavisi sta hoce i kako ,koliko ima da se radi, od koje debljine ce stiropor i koliko gramski.....pozzzz

fisherman:
Slikacu ja danas....
A konkretan primer od ovog weekenda je... U petak pravo sa posla sam zaboravio led i isao pravo na splav....
Na umci na eko pumpi sam kupio 3kg leda za 150 dinara..... imate na sajtu ledilo.rs spisak lokacija gde se prodaje led taj.... ( ako nekom hitno zatreba :) ) i do sinoc je sve bilo hladno....
A minimum bar 5 flasa belog vina su bile skroz vruce a ubacivao sam ih....

To izgleda odprilike ovako:


Stiropor je debljine 5-6 cm ...

A mozete slobodno ovde napisati neku okvurnu cenu.....

cokamaza:

--- Citat: petar_kozic  11, 07, 2011, 12:20:55 posle podne ---Postavite ovde slike da mozemo da vidimo svi o cemu se konkretno radi.

--- Kraj citata ---

SLIKE SU UBACENE , PA KOME STA TREBA NEKA SE JAVI...KUTIJE DRZE HLADNO, TJ ODREDJENU TEMPERATURU, HERMETICKI SU ZATVORENE , OD STIROPORA 5CM DEBLJINE, i 25-o gramskog stiropora.

cokamaza:

--- Citat: fisherman  11, 07, 2011, 13:48:44 posle podne ---Slikacu ja danas....
A konkretan primer od ovog weekenda je... U petak pravo sa posla sam zaboravio led i isao pravo na splav....
Na umci na eko pumpi sam kupio 3kg leda za 150 dinara..... imate na sajtu ledilo.rs spisak lokacija gde se prodaje led taj.... ( ako nekom hitno zatreba :) ) i do sinoc je sve bilo hladno....
A minimum bar 5 flasa belog vina su bile skroz vruce a ubacivao sam ih....

To izgleda odprilike ovako:


Stiropor je debljine 5-6 cm ...

A mozete slobodno ovde napisati neku okvurnu cenu.....

--- Kraj citata ---


Fisherman,


sliku kutije koju ste postavili, ne izgleda kao da je od 5cm debljine vec manje...mi imamo i hladne kese, koje se aktiviraju pritiskom ruke , ubace se u stiropor kutiju. Stiropor kutija treba da ima debljinu minimum 5cm. da bi to bilo ozbiljnija prica. Kutiju treba izbegavati otvarati svaki cas, ali ako mora , onda trebate koristiti nase hladne kese, koje za par sekundi budu hladne na 0*C. Vise takvih kesa odrzace hladnocu u kutiji. Hladne kese su za jednokratnu upotrebu i sena im je 1Eur. po komadu.
Cena kutije koja je potrebna, zavisi od velicine, recimo unutrasnja mera kutije 50x20x35 (DxSxV) je 2600din. Spoljne dimenzije su veca za 5cm.
E, sad ta kutija koju vidim a slici, nije uopste za tu namenu, jer za vase potrebe kutija mora da ima dubinu, jer to zadrzava hladnocu, ova vasa je plitka i hladnoca se izgubi za cas.
U stiropor kutiju treba staviti vec hladno pice ili hranu, jer stiropor kutija treba da odrzi hladnocu a ne da je pravi. Ali, uz 20 COLD PACK kesa (hladne kese) mozete to i ohladiti, ali to nije isplativo.
Cim temperatura pocinje da se penje u kutiji, tek tada aktivirati par hladnih kesa.

cokamaza:

--- Citat: cokamaza  11, 07, 2011, 16:36:54 posle podne ---
--- Citat: fisherman  11, 07, 2011, 13:48:44 posle podne ---Slikacu ja danas....
A konkretan primer od ovog weekenda je... U petak pravo sa posla sam zaboravio led i isao pravo na splav....
Na umci na eko pumpi sam kupio 3kg leda za 150 dinara..... imate na sajtu ledilo.rs spisak lokacija gde se prodaje led taj.... ( ako nekom hitno zatreba :) ) i do sinoc je sve bilo hladno....
A minimum bar 5 flasa belog vina su bile skroz vruce a ubacivao sam ih....

To izgleda odprilike ovako:


Stiropor je debljine 5-6 cm ...

A mozete slobodno ovde napisati neku okvurnu cenu.....

--- Kraj citata ---


Fisherman,


sliku kutije koju ste postavili, ne izgleda kao da je od 5cm debljine vec manje...mi imamo i hladne kese, koje se aktiviraju pritiskom ruke , ubace se u stiropor kutiju. Stiropor kutija treba da ima debljinu minimum 5cm. da bi to bilo ozbiljnija prica. Kutiju treba izbegavati otvarati svaki cas, ali ako mora , onda trebate koristiti nase hladne kese, koje za par sekundi budu hladne na 0*C. Vise takvih kesa odrzace hladnocu u kutiji. Hladne kese su za jednokratnu upotrebu i sena im je 1Eur. po komadu.
Cena kutije koja je potrebna, zavisi od velicine, recimo unutrasnja mera kutije 50x20x35 (DxSxV) je 2600din. Spoljne dimenzije su veca za 5cm.
E, sad ta kutija koju vidim a slici, nije uopste za tu namenu, jer za vase potrebe kutija mora da ima dubinu, jer to zadrzava hladnocu, ova vasa je plitka i hladnoca se izgubi za cas.
U stiropor kutiju treba staviti vec hladno pice ili hranu, jer stiropor kutija treba da odrzi hladnocu a ne da je pravi. Ali, uz 20 COLD PACK kesa (hladne kese) mozete to i ohladiti, ali to nije isplativo.
Cim temperatura pocinje da se penje u kutiji, tek tada aktivirati par hladnih kesa.





Ekspres hladna kesa
drzi hladno do 30 min, po aktiviranju. Znaci sukcesivno se mogu aktivirati hladne kese .  Bez upotrebe zamrzivaca , neaktivirana moze se cuvati 10 god.


Radimo i  izolaciju brodskih kabina, po vasim merama i zeljama.....svaki dogovor je moguc
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju