E, ovako treba... > Plovila

big foot ili primus lux..ili nesto drugo..?

<< < (3/29) > >>

bojan74:
isto pitanje i mene muci ovih dana! dunas lux, big foot, primus 17, nelt, tajmen, aqua lux, argonaut, art craft???
dunas ima kratku platformu na pramcu, nelt neprakticnu (u dva nivoa), tajmen je uzi, big foot je skuplji... nekako mi se naj vise svidja primus 17lux. takav camac bi zadovoljavao sve moje potrebe. medjutim on je nesto ispod 2000e. danas ima jos par firmi koje rade takve camce i koji su 600-700e ispod cene primusa 17. nadam se da ta cena nije na ustrb kvaliteta. ovih dana planiram da odem i pogledam jedan takav camac i da se uverim na licu mesta. razlika u ceni nije mala, ali, ne kupuje se ni camac svake godine.

maverick:
par stotina eura nije mala razlika, ali camac se ne uzima za jedan dan i pozeljno je da ima iza sebe neki period gdje je vozen u raznim rezimima, pogledaj malo kilaze od svakog s obzirom na dimenzije pa ces vidjeti u cemu je razlika  :good:

toske66:
Dok ste Vi u dilemi,ja sam vlasnik od pre neki dan camca AQVA LUX.Za pare koje sam dao za njega nema bolji camac.Robusan i jak kao bigfut i veoma plovan. Posto sam ga preuzeo u kanalu Karas pa onda Dunavom do Beograda sa Tohatsu motorom od 9.8ks i sa Roncem na pramcu od 100 kila stiglli smo za oko 2 sata i 15 minuta uz jedno stajanje da pozdravimo Misu D i popijemo najbolju kafu na Dunavu (58 km).Napominjem da su bili i prilicno veliki talasi koje je camac gutao bez problema i nekog uvijanja.Sve u svemu Najbolja kupovina.  :stop: :drinks:

atymen:
i ja gledam vec ta camac vec jedno vreme..mislim na Aqua Lux..jako mi lici na primusa..ali je 500eura jeftiniji..ali niko dosad nije imao iskustava o njemu..drago mi je da je neko najzad rekoa par reci o njemu...interesuje me,koliko si cekao na njega...da li boja moze da se bira..i sta dobijes u standardnoj verziji..bez doplate.mislim tu na rukohvate..sarke za vezivanje konopca i slicno..i reci mi koliko je on tezak?.moze i neka slika o njemu,ako nije problem..:-))

bugi:
Imam Tajmena dve godine i nemam ama bas nikakvu zamerku za njega. Za pecanje je najbolji
Sve ostalo je stvar ukusa...meni su sada svi ostali camci slicni jer imaju svi slican oblik sa mesnatim stranicama koje samo skuce prostor

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju