Autor Tema: Koji je ovo gliser  (Pročitano 7783 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Boki PA

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: Koji je ovo gliser
« Odgovor #15 poslato: 18, 06, 2011, 16:15:10 posle podne »
Upravo tako Njegose, to je neka maksimalna cena. Tebi je to jasno zato sto se razumes i znas tacno sta sve treba da se radi na njemu, a ovaj cova nema pojima i ne zeli ni da cuje, kao ja sam samo kupac koji zeli da spusti cenu pa izmisljam tu neke gluposti.  Ma mozda i bolje, spasice me zajebancije.

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Koji je ovo gliser
« Odgovor #16 poslato: 19, 06, 2011, 07:43:03 pre podne »
Boki - prodavca obavezno da vodis na pice, spasao te muka garant jer kada bi sve ovo poskidao shvatio bi koliko posla ima, znaci na ladno pivce ga zovi obavezno :drinks:

Van mreže Vuk

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 595
Odg: Koji je ovo gliser
« Odgovor #17 poslato: 19, 06, 2011, 10:53:26 pre podne »
Nije to ništa, jednom odem na Ribarac da pogledam tzv. elan 402 kao kopletan ne bi li više našao šoferšajbnu za svoj čamac koju tražim 5 godina i nadjem se sa čovekom koji mi pokaže čamac. A ono gomila trule plastike, doduše kompletan tj. skrpljen on nekih sedišta od auta i šta ti ja znam čega još. Ne daj bože da sedneš u njega propao bi 100%, a zrcalo možeš rukom da odvališ. Tražio 650e i ručak  :lula:

Van mreže Boki PA

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: Koji je ovo gliser
« Odgovor #18 poslato: 19, 06, 2011, 16:41:18 posle podne »
Ma u pravu ste ljudi, al meni krivo. Ponadao sam se da ce cica da kaze  :muslim-man:nosi sine taj krs iz dvorista i fala ti puno, pa da ja uz malo  :aikido:majstorluka za jedno godinu dana dodjem do glisercica. Al neda mi se :sorry:

Van mreže Boki PA

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: Koji je ovo gliser
« Odgovor #19 poslato: 20, 06, 2011, 00:39:33 pre podne »
Sto je najgore, niti se sta kupuje niti se prodaje. Pogledajte malo po oglasima, sve stoji. A nije ni cudo, uskoro ce i auto biti luksuz, a kamoli plovilo. Da predjemo u jedrilicare dok je vreme ili  :stop: