Autor Tema: Porez na Camce  (Pročitano 88213 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #285 poslato: 10, 12, 2010, 22:18:37 posle podne »
pusti sabac i tisu tamo ne registruju a kamoli placaju porez :)

na usce da se izadje sa bar 100-200 plovila i fik

Van mreže Профа

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 2181
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com & www.mojaladja.net
    • http://www.mojaladja.net/
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #286 poslato: 10, 12, 2010, 22:35:22 posle podne »
... PO STAROM SRPSKOM OBICAJU...

Тресла се гора, родио се ...
Профа

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #287 poslato: 10, 12, 2010, 23:27:39 posle podne »
Ljudi ja nisam za to, to je varvarski, a i onako ne mozemo da se dogovorimo.

Predlazem da svi uredno platimo porez i da im pokazemo da smo bolji od njih.  :taunt:
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #288 poslato: 10, 12, 2010, 23:41:47 posle podne »
Ljudi ja nisam za to, to je varvarski, a i onako ne mozemo da se dogovorimo.

Predlazem da svi uredno platimo porez i da im pokazemo da smo bolji od njih.  :taunt:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH . !!!!  Neodoljivo me podsjeca na onu "ja te j.. a ti budi civilizovan pa se nemoj otimati". Ljudi koliko se ja sjecam ovde se nije uspjelo dogovoriti da se ide jesti i piti a ovakav korak je definitivno nemoguce organizovati na ovom forumu . Izvinjavam se sto se petljam u Vas unutrasnje probleme i teme ali zadrzavam pravo da iznesem svoje misljenje. Niko nije obavezan ni da ga procita noi kamoli da ga usvoji.
Evo nesto konkretno . Ja cu Vam to organizovati i garantujem vise od 200 plovila . Ako ste zainteresovani za nacin kako se to radi kontaktirajte me putem pp
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže power70

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 253
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #289 poslato: 11, 12, 2010, 00:15:18 pre podne »
Ja danas uredno platio porez pri registraciji negde oko 3000din  :skull: :skull: :skull:

Bez obzira imam volju i trudicu se da se pridruzim protestu ako ga bude bilo... :aikido:

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #290 poslato: 11, 12, 2010, 00:55:52 pre podne »
uz svo duzno postovanje prema svim clanovima . znam da se  ni za druzenje nemozemo dogovoriti ali ovo je jedna sasvim drugacija stvar : svesni smo sta nam rade i kukamo po raznim forumima ili privatno jedni drugima ; i oni su svesni da mogu tako dokle god se OZBILJNO nepobunimo i pokazemo koliko stvarno mozemo da budemo zajebani ALI STVARNO DA BUDEMO SLOZNI -GARANTUJEM DA CE BITI EFEKTA. A ako izadje mali broj onda nemojte da kukate -  znaci da nismo uradili dovoljno .
ljudi kada god se neko pridrzavao sledece poslovice jeste da se malo namucio ali je zavrsio posao u 99 posto slucajeva  a ona glasi :KO HOCE NADJE NACIN A KO NECE NADJE IZGOVOR .
dajte malo volje da nadjemo nacin nije to nista sto mi nemozemo uraditi uostalom to ce samo biti tacka na ono sto je proslo kroz  1000 postova nas par stotina clanova ( samo ovog foruma i samo registrovanih clanova) .
veoma sam srcan po ovom pitanju upravo zato sto samo u odredjeno vreme i na odredjeno mesto treba da se pojave par stotina plovila koja i sluze u tu svrhu .

necu da gusim ali razmislite malo ?
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže yoone

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 35
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #291 poslato: 06, 03, 2011, 21:14:51 posle podne »
zasto si me bacio u misisipi reku kad sam kupio kartu  :sorry: biraj oruzije  :slow_en: sistem smrdi samo treba naci slavinu i zavrnuti je , ja sam za nasao sam svoj slem  :pogranichnik:

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #292 poslato: 07, 03, 2011, 20:34:16 posle podne »
Ma ljudi porez mogu i da razumem. A sta kazete na ovu KOMUNALNU TAKSU :diablo: :diablo: koju je propisao grad Beograd i "dere" nas sto imamao camce od 5,90 metara. Pa pogledajte koliko je povecana u odnosu na proslu godinu. :suicide: :suicide:
E jos ove godine sam registrovao camac i od mene nema vise para za ovu drzavu. Ni registracija, ni porez, ni komunalna taksa. SRAMOTA KOLIKO SU SE OSTRVILI!!! :nono: :nono:
[img width= height= alt=Image Hosted by ImageShack.us]http://img856.imageshack.us/img856/1438/taksanacamac.jpg[/img]
By <a target="_new" href="http://profile.imageshack.us/user/colonelo">colonelo
at 2011-03-07[/url]
« Poslednja izmena: 07, 03, 2011, 21:18:56 posle podne colonelo »
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #293 poslato: 07, 03, 2011, 20:40:24 posle podne »
cifra se ne vidi,a da deru,deru.naravno onog ko plati    :tenk:

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #294 poslato: 07, 03, 2011, 21:21:21 posle podne »
cifra se ne vidi,a da deru,deru.naravno onog ko plati    :tenk:

Sada se vidi cifra. Placam jos sada i NIKAD VISE. :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #295 poslato: 09, 03, 2011, 19:01:40 posle podne »
Te takse se jako tesko oslobadja. Ne vredi ni da prodas camac. Ni da ga preneses na novog vlasnika. Cudna igra. Za Petru dolazi bivsem vlasniku, meni i novom vlasniku iako je prilikom svake transakcije camac uredno prevodjen na novog vlasnika.  :)
Cuvajte se jer moze da se nagomila a dokazivati njima da ste camac odavno prodali i preveli je mukotrpan posao.

Дуле, у овој држави више ништа не може да ме изненади. Да ли имаш неки савет шта да се ради са чамцем да се такса не плаћа? или можда да се ја одјавим из Бгд- ваљда онда нећу плаћати таксу.
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže oblak

  • Administrator
  • Talasožder Mali
  • *****
  • Poruke: 769
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Bayliner 2556 flybridge
  • Marina: Stenka, Beograd
  • Veličina: 25 ft
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #296 poslato: 09, 03, 2011, 19:21:44 posle podne »
Meni je stiglo danas. Za chamac od 8 metara 1580.- dinara. ja cu ove godine da platim pošto mi je chamac registrovan ali na kraju sezone ga odjavljujem iz Bg i odo za Pančevo
Zvoni, kucanje ne radi!

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #297 poslato: 09, 03, 2011, 20:08:14 posle podne »
danas drug aca registrovao camac 8x2.5m sa 9.9ks suma sumarum 9500din...

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #298 poslato: 09, 03, 2011, 20:23:14 posle podne »
takodje danas drugar sa marine registrovao gliser 6m sa yamahom 30 ks. Registracija komplet sa prvim upisom (znaci nova plovidbena ,broj...)Sve sa porezom na upotrebu dobara ful_ 11000 din da napomenem camac je stariji od 10 god.
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže oblak

  • Administrator
  • Talasožder Mali
  • *****
  • Poruke: 769
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Bayliner 2556 flybridge
  • Marina: Stenka, Beograd
  • Veličina: 25 ft
Odg: Porez na Camce
« Odgovor #299 poslato: 11, 03, 2011, 18:37:01 posle podne »
Taksa nema veze sa registracijom. Nju naplacuje grad Beograd kao taksu za drzanje camaca na reci. Komunalna taksa. Naplacuje se prema duzini camca i za camac od 10 m je oko 7500 dinara.
Tu taksu ne naplacuje ni jedan drugi grad. Cena zivota u prestonici.
Ako zelite da se oslobodite takse odjavite se iz kapetanije Beograd i prijavite u bilo koju drugu. Tamo registrujete camac i nema takse. Ali nikako ne zaboravite najvaznije.
Morate sa potvrdom iz kapetanije da ste camac odjavili u svoju opstinu i da tamo istrajete u tome da vas skinu sa liste za placanje te komunalne takse. A opstine se tesko odricu prihoda  :) . Zato morate insistirati da se to odmah i pred vama uradi.
Isti je postupak ako ne registrujete camac ove godine. To vas nece automatski osloboditi komunalne takse, kao ni prodaja camca. 

Dule nije tolika komunalna taksa. Evo ja pred sobom imam obrachun. Osnov za oporezivanje je isti za sva plovila sa motorom od 7-15 metara i ona iznosi 1524, oo dinara. Plaća se u roku od 15 dana.
[/quote]
Zvoni, kucanje ne radi!