Autor Tema: klirit - plexiglas  (Pročitano 6737 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Đole

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #15 poslato: 12, 04, 2011, 08:46:29 pre podne »
Đole, kako izgleda sa savijanjem tog klirita?  Vršite li i tu uslugu?
da radimo i savijanje, i svu galanteriju od klirita

Van mreže oblak

  • Administrator
  • Talasožder Mali
  • *****
  • Poruke: 769
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Bayliner 2556 flybridge
  • Marina: Stenka, Beograd
  • Veličina: 25 ft
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #16 poslato: 12, 04, 2011, 18:25:44 posle podne »
Necu da nikome kvarim posao al ovaj forum postoji da bi se razmenjivale informacije vezane za potrebe nautičara.
U ORACAL polikarbonatima cena bezbojnog  4mm je 2.901 din a 3mm 2.174din po m2. Evo i ceo cenovnik i za liveni i extrudirani , http://oracalpolikarbonati.com/dokumenta/Cenovnik%20XT%20BG%20MP.pdf


A sve informacije na sajtu http://oracalpolikarbonati.com/
Zvoni, kucanje ne radi!

Van mreže dankan

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 72
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #17 poslato: 26, 05, 2012, 21:11:59 posle podne »
Klirit-plexiglas,secenje po meri i sablonu,odresci,lepak za klirit,galanterija od klirita,firmopisacki radovi,folije za stakla (sigurnosne,reflektujuce,dekorativne)
mob. 064/294-94-00
         065/51-51-507
Pazario ovde prozore, na kraju kada sam skinuo foliju ogrebotina preko velikog prozora.... Ne kazem da je namerno ali dalo se primetiti da se ne vodi puno racuna o rukovanju pleksi plocama cak i dok sam bio tamo...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #18 poslato: 26, 05, 2012, 21:38:12 posle podne »


jesi reklamirao ?

Van mreže dankan

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 72
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #19 poslato: 26, 05, 2012, 21:59:53 posle podne »
Nisam, prozore sam ugradio posle 7 dana, nisam hteo da se uopste upustam u rasprave, jer predpostavio sam da se reklamacija ne bi uvazila posle 7 dana ( sto ne znaci da sam u pravu), a ja foliju nisam skidao upravo radi zastite...ugradio sam ga takvog sa ogrebotinom.

Van mreže Đole

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #20 poslato: 27, 05, 2012, 08:50:27 pre podne »
Nisam, prozore sam ugradio posle 7 dana, nisam hteo da se uopste upustam u rasprave, jer predpostavio sam da se reklamacija ne bi uvazila posle 7 dana ( sto ne znaci da sam u pravu), a ja foliju nisam skidao upravo radi zastite...ugradio sam ga takvog sa ogrebotinom.

Gospodine Dankan, ne znam iz kojih razloga iznosite ovakve stvari (da ne kazem neistine), niste ni probali da resite problem koji ste imali, ali uzimate za pravo da blatite nekoga.U ovoj prodavnici je svakom ko je uocio ogrebotine nakon skidanja folije isti zamenjen bez ikakvog problema. Bas iz razloga sto je tako nesto moguce a ne moze se primetiti pre skidanja zastitne folije.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #21 poslato: 27, 05, 2012, 09:15:13 pre podne »
Lepa prilika da se jedan problem reši na najlepši način.

Možda prodavac zaista nije mogao da primeti ogrebotinu, baš kao što je ni kupac nije primetio pre ugradnje.
Kupac nije znao (poučen lošim iskustvom koje je uvreženo kod nas kad se radi o odnosima prema kupcima) da ima mogućnost da zameni oštećeni proizvod.

Pa, evo prilike: izgradite prozor, zamenite oštećenu ploču i osim što će kupac biti prezadovoljan, ta lepa vest poslužiće kao svojevrsna reklama prodavcu.


I još nešto, nama laicima često se učini kako profesionalci bahato rukuju proizvodima.
Često to je posledica toga što ljudi koji rade nešto svakodnevno tačno znaju šta smeju da urade i šta objekat rada može da izdrži, a to je mnogo više od onoga što se nama čini.
To je vrlo česta pojava u raznim oblastima. Evo primera koji nema veze sa nautikom: znate kako se mladi roditelji plaše da ne povrede svoju bebu prilikom kupanja, a da li ste videli šta sa tim istim bebama, trenutak posle porodjaja rade akušeri i babice?

Zato ne treba uvek misliti loše o profesionalcima, a ni profesionalci ne treba da zameraju nama laicima kad pomislimo da su nemarni.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #22 poslato: 27, 05, 2012, 09:21:19 pre podne »
@ Nisam, prozore sam ugradio posle 7 dana, nisam hteo da se uopste upustam u rasprave, jer predpostavio sam da se reklamacija ne bi uvazila posle 7 dana ( sto ne znaci da sam u pravu), a ja foliju nisam skidao upravo radi zastite...ugradio sam ga takvog sa ogrebotinom.

Djole , promaklo ti je sta pise u zagradi!!Covek se lepo i ogradio i zagradio!! Moras priznati da je vrlo cesta pojava da prodavci pokusavaju da izbegnu zamenu i uvaze reklamaciju kupca.Razumna je i tvoja reakcija jer branis firmu ali ti promakla zagrada..... sve se da resiti! ok
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže dankan

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 72
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #23 poslato: 27, 05, 2012, 11:02:36 pre podne »
Nisam, prozore sam ugradio posle 7 dana, nisam hteo da se uopste upustam u rasprave, jer predpostavio sam da se reklamacija ne bi uvazila posle 7 dana ( sto ne znaci da sam u pravu), a ja foliju nisam skidao upravo radi zastite...ugradio sam ga takvog sa ogrebotinom.

Gospodine Dankan, ne znam iz kojih razloga iznosite ovakve stvari (da ne kazem neistine), niste ni probali da resite problem koji ste imali, ali uzimate za pravo da blatite nekoga.U ovoj prodavnici je svakom ko je uocio ogrebotine nakon skidanja folije isti zamenjen bez ikakvog problema. Bas iz razloga sto je tako nesto moguce a ne moze se primetiti pre skidanja zastitne folije.

Ja sam izneo cistu istinu, ogradio sam se da mozda nije namerno ( u sta i sada verujem), ali ocigledno taj deo niste procitali. Kada cupate pleksi plocu iza stola i morate dobro da je nategnete neibezno je da se izgrene, ne kazem da je to namerno, ali jeste NEMARNO!!! Camac je na vodi, i nemam nameru da sada vadim prozor,radije cu da uzivam u voznji, a ako zelite da dodjete i vidite ogrebotinu nikakav problem nije. Tu sam. Ne blatim nikoga, iznosim cinjenice. Pazite na nacin komunikacije molim.

Takodje kada sam vec poceo totalno je neprofesionalno i u neskladu sa zakonom o zastiti potrosaca da mi prvo trazite novac pa tek onda rezete prozore, to nigde nisam video.

Zavrsio sam svoj komentar na pomenutu radnju, ako je ovo protivno pravilima foruma molim admine da moje komentare izbrisu, a vi gospodine ako ste se oglasili ovde morate biti spremni i na kritike!

Van mreže bobspeed

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 9
  • www.mojaladja.com
    • moja barka
  • Brod tip: siklja smederevac
  • Marina: splav na savi
  • Veličina: 5,7m
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #24 poslato: 24, 09, 2014, 09:21:23 pre podne »
Da li radnja jos radi...

Van mreže Đole

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #25 poslato: 03, 10, 2014, 21:32:49 posle podne »
Da radi radnja i dalje.

Van mreže plastikman

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 2
  • www.mojaladja.com
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #26 poslato: 04, 01, 2015, 01:13:29 pre podne »
Kao nov član, uključio bih se u raspravu o kliritu, tj pleksiglasu sa jedne druge strane...
Da bi se informisali o kliritu šta je uopšte možete posetiti stranu:
www.klirit.com
ili preko fejsa:
www.facebook.com/klirit

Zanemarite kategoruju kliritni proizvodi, već posvetite malo pažnje sekciji "Šta je klirit?"

U Srbiji posluje dosta trgovaca kliritom, polikarbonatima (leksan), PVC u pločama koji se mogu koristiti u mnogo namena, sa različitim vrstama tehnološke obrade i u različitim dizajnerskim rešenjima.

Šta god da vas interesuje od gore pomenutog, slobodno pitajte.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #27 poslato: 04, 01, 2015, 10:09:32 pre podne »
plastikman , da li imate u ponudi "klirit" sa karbonom ? koliko sam video u Grckoj to je odlicna stvar ...

Van mreže milan vlajkovic

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 70
  • Pol: Muškarac
  • moja garsonjera desno
    • no name
  • Brod tip: sklep dunavski hand made
  • Marina: grocka
  • Veličina: 6,00
Odg: klirit - plexiglas
« Odgovor #28 poslato: 17, 08, 2015, 11:41:48 pre podne »

da li neko zna sta se desava posle godinu dana przenja klirita na suncu.
a desava se sledece, unutrasnja struktura klirita puca.
kada uvece nailazite iz mraka na svetlo necete videti nista jer se u kliritu presijavaju unutrasnje pukotine.
i zato batalite se klirita vec staklo na prozore. iskusio i promenio.