Autor Tema: Domaca proizvodnja Anker  (Pročitano 19124 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Domaca proizvodnja Anker
« Odgovor #30 poslato: 20, 12, 2011, 10:15:57 pre podne »
Bio sam na Bas747 i meni lično se ne sviđa kako je rešen unutrašnji prostor,sve je jedna prostorija, a i spolja mi izgleda nekako zdepasto... mislim da mu je cene prevelika...
Dunav je moje more.....

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Domaca proizvodnja Anker
« Odgovor #31 poslato: 20, 12, 2011, 10:38:23 pre podne »
Ne generalno to je vrlo dopadljiv čamac i ima dovoljno prostora i konfora u svojoj klasi i mane koje sam nabrojao nisu nešto na šta se čovek ne bi mogao navići ali racionalno za takvu svotu para stvarno se može kupiti nov narval sa gomilom opreme i hondom bf 20 i tu je valjda kraj poredjenja.
SAd novo je valjda novo a i malo veće itd..
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Domaca proizvodnja Anker
« Odgovor #32 poslato: 20, 12, 2011, 12:43:26 posle podne »
za 15000e se nemoze kupiti nov narval sa gomilom opreme i hondom .
ta akcija je prosla odavno.
mozda nesto daju opet na sajmu ali cisto sumljam.pre par meseci je samo camac sa hemijskim wc-om i svorc ko guja bio preko 12000e

Van mreže Pera GARMIN

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 724
  • Pol: Muškarac

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Domaca proizvodnja Anker
« Odgovor #34 poslato: 20, 12, 2011, 15:52:47 posle podne »
za 15000e se nemoze kupiti nov narval sa gomilom opreme i hondom .
ta akcija je prosla odavno.
mozda nesto daju opet na sajmu ali cisto sumljam.pre par meseci je samo camac sa hemijskim wc-om i svorc ko guja bio preko 12000e


Zoki za 13500 evra narval nema jedino tv i fishfinder...sve ostalo ima rezervoare i pumpu dva tusha itd novogodishnja akcija stoji na naslovnoj strani berze NA VODI i naravno u zavisnosti od veličine akontacije može se iskamčiti još neka povoljnost veruj mi na vrućoj liniji sam sa Narvalom  :heat: a pre tri nedelje se prodao narval koji je plaćen 19000evra za četrnest star oko šest meseci...cene idu dole i to je normalan sled ..mislim da je i dalje ponuda mnogo veća nego što će potražnja ikad biti


Umalo da zaboravim ponuda koju sam dobio za klot plovilo ali da ima brodski toalet pumpu za vodu sve jastuke rezervoar samo za vodu manji prednja prohrom ograda kraći model, telefleks i obavezna signalizacija i elektrika .  recimo 10500evra Nema frizidera rešoa invertera i plastičnih dodatnih sedišta itd .. nekih vaznih stvari ali to se može i naknadno...a ja imam novog tohatsua sa komandama i eto me na vodi za 13000somića sa motorom čeka se samo odobrenje za kreditić iz banke  :party:
nikad kravata nikad stalni posao