Autor Tema: Dobar dan  (Pročitano 8820 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bak

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 31
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobar dan
« Odgovor #60 poslato: 23, 05, 2011, 10:50:40 pre podne »
Hvala kapetane!

Nakon dva vikenda provedena na camcu, shvatam zasto se ljudi zaljube u camac! U reku sam odavno, ali camac je  :dance:
Imamo jos mnogo stvari da uradimo, sledeci vikend jedan dan odvajamo za sredjivanje, doradu, lakiranje lamperije... Treba tendicu da radimo, police... ali nam fali malo kesa, pa za to ima vremena
Jos se ne usudjujemo da krenemo daleko, sat nizvodno, sat uzvodno, pa i to nam je dovoljno da shvatimo kako su nam se otvorili vidici!
Camac je registrovan, dozvola za ribolov kupljena, sad smo pravi  :party: Samo jos da riba krene  :suicide:
U subotu pala na kedera jedna stukica od 1,5kg i po koja babuska, ostalo, jok. A i ne mora, ima vremena.
Slike kacim veceras, kuci su mi u aparatu.

Sam camac se ponasa savim korektno, nemamo iskustva da bi uporedili sa drugim camcima slicne velicine, ali ne ljulja previse, moramo da malo vodimo racuna gde ko sedi, narocito kad je nas 3 ili 4 + pas, ali uhodavamo se. Kad je nas dvoje + pas, milina!

Mozda nam fali koji metar  :lol:

Sad nova akcija, kuda na letovanje, camcem, a da nije daleko, previse? Trazim, citam, gledam...Jedva cekam  :dance1:

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Dobar dan
« Odgovor #61 poslato: 23, 05, 2011, 11:36:04 pre podne »
Lepo, lepo - gde god da krenete biće vam super. Što se keša tiče i metara to je normalno uvek i svima fali. Ima ona izreka koja važi za jedriličare mada je manje više primenjiva i na nas ostale a to je da ne postoji bogati jedriličar ma koliki brod imao :)
 Jednog dana imaćete puno veći i konforniji brod, svako će imati svoju sobu i to će biti lepo ali ipak ovog će te se sećati i on će vam biti najdraži. Uživajte i vidimo se negde na vodi

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Dobar dan
« Odgovor #62 poslato: 23, 05, 2011, 17:54:53 posle podne »
Haq. Ja danas svratio na Radecki i vidim jedan plavo beli kabinaš kako se ljuljuška na talasima.  :good:

Ali bez posade.  :lol:

Pitam čiji je to čamac, a oni mi kažu da je to od nekih novih članova koji su OK ljudi.

... A meni milo. :) :drinks:
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže bak

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 31
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobar dan
« Odgovor #63 poslato: 23, 05, 2011, 21:59:23 posle podne »
Jadan sam, ceka vikend  :sorry: A mozda i zbrisemo sa posla neki dan  :dance1: Arso  :drinks: