E, ovako treba... > Kuće za odmor, vikendice ...

Kako izgraditi marinu? - INICIJATIVA

<< < (11/11)

ljubac:

--- Citat: fisherman  14, 05, 2009, 02:37:36 pre podne ---Ja u Umci imam 20 metara save....  :) Vlasnistvo je moje tetke koja mi je to poklonila....

Stim sto je tu pre 40 godina bila njiva , godinama Sava je odnela 6-8 metara obale . .. (znaci imam i deo save  :yahoo: ) Salim se

Pored mene prolazi stari obrenovacki put, (kod fabrike lepenka) , i od puta do save je plac... Plac je oko 4 ara . . . Sto je dovoljno za parking ... i moj san jednu chadjavu mehanu....

P.s. A jos nemam gde da parkiram camac




--- Kraj citata ---

Ne bih da se baš uplićem u teme koje ne poznajem ali jedna mala informacija vezano za kolege iz Umke.
Na ulasku u Umku sa desne strane ima jedna betonska baza,zaboravio sam ime vlasnika,ali dečko voli Savu,ima jedno dvesta met obale,betonsku bazu i mehanizaciju,čak je nekad imao i sredjen šlep,njegov ćale je nekad radio u Kapetraniji i malo smo nekom prilikom razgovarali i mislim da je zainteresovan za marinu ali mu nedostaju finansijeri.

Pozdrav





P.S. ako nesto konkretizujete valjda sam zaslužio jedno mesto

shomi:
Mislis verovatno na sljunkaru "Ti-Duz", odmah iz pandurske kucice?

To je ok mesto, ali (uvek ima ali  :suicide: ):
Za Beogradjane je Umka predaleko, Obrenovcani se vezuju u Zabranu ili na Zabrezju,
dakle nema dovoljno potencijalnih korisnika da bi na tom mestu imalo smisla
organizovati ozbiljnu marinu (ovo o cemu se prica)...

fisherman:
jeste TI-DUZ . .
Malo ispod  ka lepenci je moj plac, idu par betonskih sojenica pa ja odmah pored...
Koliko sam gledao vec se planira marina do mene.... Uradjen je elaborat itd.... Ali o tome otom potom....

Ako neko prolazi nek se javi na pivce.... naravno kad zavrsim splav  :)


shomi:
Javi ti kad zavrsis splav, eto nas sa pivom  :drinks:

Drivee:

--- Citat: fisherman  14, 05, 2009, 02:37:36 pre podne ---Ja u Umci imam 20 metara save....  :) Vlasnistvo je moje tetke koja mi je to poklonila....

Stim sto je tu pre 40 godina bila njiva , godinama Sava je odnela 6-8 metara obale . .. (znaci imam i deo save  :yahoo: ) Salim se

Pored mene prolazi stari obrenovacki put, (kod fabrike lepenka) , i od puta do save je plac... Plac je oko 4 ara . . . Sto je dovoljno za parking ... i moj san jednu chadjavu mehanu....

P.s. A jos nemam gde da parkiram camac

--- Kraj citata ---

A odakle ti gramofon-OD tetkeee??? hahaha

Ispravi me ako gresim ali nemozes biti vlasnik obale. Obala i par metara od obale je vlasnistvo vodoprivrede, sva zavisi od  vodostanja ali, u praksi je to tako..koliko ja znam i raspitivao se..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju