Autor Tema: Jezero Joca 23. mart  (Pročitano 6196 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dule

  • Gost
Jezero Joca 23. mart
« poslato: 23, 03, 2011, 21:23:35 posle podne »
Krenuo sam jutros u 5 i na prevoz od Belog Blata do Joce stigao na vreme. Traktorska prikolica sa balama slame umesto sedišta je bila postavljena i spremna za polazak tačno u 6 h. Pola sata truckanja i smrzavanja. Saputnici TV ekipa iz Novog Sada i par ribolovaca. Jedan iz Apatina. Ukupno nas sedmoro.
Cekala nas je tek skuvana kafa i osmeh domacina. Kako i ne bi... 1000 din po glavi plus 500 po čamcu.
MišoD.. nisi jedini privilegovan na Joci. I ja sam dobio čamac, i to nov plastični sa T4...  :)
Do 10 sam pravio drustvo ekipi da snime par ulova a onda se odvojio. Mesto gde sigurno uvek radi sam otkrio preko tajne veze i necu vam ga odati.
Rezultat bacanje svakojakih varalica... 4 štuke. 3,5 kg, 3,9 kg, 4,6 kg i 5,1 kg.
Voblere nije htela ni da omirise iako sam ih forsirao 3 sata. Rezultat su dale gumice i dupli mepsov leptir 3
Kao sto se vidi na slikama..


Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
Odg: Jezero Joca 23. mart
« Odgovor #1 poslato: 23, 03, 2011, 22:03:44 posle podne »
Lepo Dule, bravo za ulov.
Nego kaži jel sad možeš dobiti T4 ili je to tako slučajno ispalo?
Inače mesto gde stalno štuke rade zove se p*****ča, zar ne?  :)

 :drinks:

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Jezero Joca 23. mart
« Odgovor #2 poslato: 23, 03, 2011, 23:12:09 posle podne »
znaci samo sitne?

Van mreže Misha D

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1780
  • plovilo: Linssen 29.9 ac gs
Odg: Jezero Joca 23. mart
« Odgovor #3 poslato: 24, 03, 2011, 09:22:41 pre podne »
Izuzetno mi je drago sto si otisao i proveo se odlicno. Po slikama prepoznajem neka mesta gde sam odlicno prolazio, ali neke delove te velike vode prvi put vidim. Nisi bio lenj u istrazivanju,ali mora se imati neki motor, najbolje elektro i jak akumulator. Nije ni cudo, moze covek da ode tamo i 20-30puta i da ne otkrije sve tajne.
Za Sanju i Ivonu ce biti pravi dozivljaj jer bi na babuskice trebalo da bude vise akcije. Jos da bude lep dan, gde ces vise zadovoljstva. Jedva cekam slike. Ja ove godine jos nism bio jer su prosle godine u ovo doba bile neaktivne zbog bolovanja posle mresta. Sada si mi ubacio crva.  :dance1:
Današnji dan je početak ostatka moga života....

Van mreže Misha D

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1780
  • plovilo: Linssen 29.9 ac gs
Odg: Jezero Joca 23. mart
« Odgovor #4 poslato: 25, 03, 2011, 06:56:12 pre podne »
Zanima me , zanima. Ti si uspeo vise da vidis za jedan dan nego ja za dve sezone. Prve godine sam isao samo na vesla  :stop:, a prosle jeseni sam poneo moj Mercury 3,5ks/4t pa je tada bilo mnogo uspesnije :dance1:. Ali nosenje tolike opreme u traktorskoj prikolici nije bas pijatna, pa je od jula-oktobra mnogo lepse kada je onaj cuveni put u dobrom stanju pa se kolima dodje do samog camca i to drvenog. Nikako da pronadjem nekog soma ili stuku preko 10kg. :scare:
« Poslednja izmena: 25, 03, 2011, 07:16:34 pre podne Misha D »
Današnji dan je početak ostatka moga života....

Van mreže joja

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 80
  • www.mojaladja.com
Odg: Jezero Joca 23. mart
« Odgovor #5 poslato: 25, 03, 2011, 07:21:10 pre podne »
A kako se dolazi do ovog jezera?