Autor Tema: Domaca proizvodnja Odisej Boats  (Pročitano 12775 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KNINDZA

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 227
  • Pol: Muškarac
    • Crveni krst Stari grad
Domaca proizvodnja Odisej Boats
« poslato: 12, 04, 2009, 12:18:57 posle podne »
"Odisej boats" ima više od 10 godina iskustva projektovanja i izrade plovnih objekata, izrade "inox" galanterije, ugradnje motora, farbanja... Prepoznatljivim kvalitetom, brzim i efikasnim radom izrađuje sve vrste plovnih objekata do 25m dužine prema našim ili Vašim nacrtima i projektima. Predstavništvo firme se nalazi u Laćarku, 83km od Beograda, na 5 km od Sremske Mitrovice.

http://www.odisejboats.com/

Duboka reka se nece zamutiti ako u nju bacis kamen.Tako je i sa covekom:ako se ljuti zbog uvreda,onda on nije reka nego bara.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
(Nema teme)
« Odgovor #1 poslato: 12, 04, 2009, 17:13:05 posle podne »
mislim da je Gremlin imao negativno iskustvo sa njima...
gremline tvoja ocena?

Van mreže KNINDZA

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 227
  • Pol: Muškarac
    • Crveni krst Stari grad
(Nema teme)
« Odgovor #2 poslato: 12, 04, 2009, 17:37:43 posle podne »
Nasao sam Akinu ladju na sajtu medju slikama....
Duboka reka se nece zamutiti ako u nju bacis kamen.Tako je i sa covekom:ako se ljuti zbog uvreda,onda on nije reka nego bara.

Van mreže britva63

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 102
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #3 poslato: 13, 06, 2009, 07:34:01 pre podne »
Na ovoj adresi se prijavljuje trojanski konj :diablo:
http://www.odisejboats.com/, neznam da li je uopšte pametno otvoriti.

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #4 poslato: 13, 06, 2009, 21:16:59 posle podne »
6/13/2009 9:13:34 PM   Web page   hxxp://www.odisejboats.com/3888      Detected: HEUR:Trojan.Script.Iframer

I meni zakukava, al' ne mora da znaci da je virus, moze da se desi da je neki budjav Iframe script...
MPE

Van mreže dragan

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 5
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #5 poslato: 08, 09, 2009, 14:50:53 posle podne »
Jel neko saznao cene plovila kod ovog Odiseja i kakva su iskustva u saradnji sa njima. Ne odgovaraju na e-maill.

Van mreže Gorio

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 167
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #6 poslato: 08, 09, 2009, 15:26:42 posle podne »
Uopste mi nije jasno zasto svi prave onu budzu na koritu napred.Pa to samo dura vodu kao ludo.Tako isto radi i Danubius u slankamenu.Imao sam prilike da vozim takav camas.Znaci neverujem kako lose ide.
Dunav moje more Zemun moj grad!!!!!!!!!!!!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #7 poslato: 20, 09, 2009, 13:52:17 posle podne »
Jel neko saznao cene plovila kod ovog Odiseja i kakva su iskustva u saradnji sa njima. Ne odgovaraju na e-maill.

bili smo Jerri i ja pe mesec dana... odvaljuju sa cenama , ali kvalitet izrade je ok... inace ne projektuju nista rade samo po projektima... kvalitetno ali mnogo skupo...

Van mreže brodomonter

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 121
  • www.mojaladja.com
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #8 poslato: 07, 10, 2010, 22:33:50 posle podne »
Cica-Gorio,koji si to camac vozio od Danubiusa u Slankamenu?
Bas me interesuje,koji tip,ko je vlasnik?
Da li i vlasnik tog camca deli tvoje misljenje?
To "...ona budza napred..." ti je bas vesela prica!

Van mreže brodomonter

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 121
  • www.mojaladja.com
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #9 poslato: 07, 10, 2010, 22:40:44 posle podne »
Najbolji  proizvodjac motornih camaca i jahti u Srbiji zaskuzuje mnogo,mnogo vise od ove stranice!
Ali mi Srbi smo vec poznati po tome da one koji se izdignu iznad ostale mase zanemarujemo ili gusimo.
Pogledajmo ko ovde u "BRODOGRADNJA - Domaca proizvodnja" ima najvise prostora,a ko najmanje...
Lep je taj Mercedes,a koja mu je cena?

Van mreže Профа

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 2156
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com & www.mojaladja.net
    • http://www.mojaladja.net/
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #10 poslato: 07, 10, 2010, 23:03:08 posle podne »
Najbolji  proizvodjac motornih camaca i jahti u Srbiji...

Како се зове такмичење за добијање титуле најбољег у Србији, и према ком истраживању или шта већ пресуђујете?

Образложите молим вас.
Профа

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #11 poslato: 07, 10, 2010, 23:17:51 posle podne »
Teško da su najbolji, možda među proizvođačima metalnih brodića, a to ih opet automatski diskvalifikuje iz trke za najboljeg, iako su plastičari u Srbiji na niskim granama.
Ne sumnjam u kvalitet, ali kvalitet je prvenstveno stvar količine novca.
Nisam imao nikakvo iskustvo sa njima, već procenjujem na osnovu njihovog sajta, a tu se mnogo kite sa tuđim perjem! Sve same slike "mogućih" jahti, a nijednu nisu napravili! :taunt:

Najozbiljniji proizvođač plovila u Srbiji je ipak Narval. Da li je i najbolji.....?!

http://www.narvalboats.com/



"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #12 poslato: 08, 10, 2010, 00:06:10 pre podne »
Najbolji  proizvodjac motornih camaca i jahti u Srbiji zaskuzuje mnogo,mnogo vise od ove stranice!
Ali mi Srbi smo vec poznati po tome da one koji se izdignu iznad ostale mase zanemarujemo ili gusimo.
Pogledajmo ko ovde u "BRODOGRADNJA - Domaca proizvodnja" ima najvise prostora,a ko najmanje...
Lep je taj Mercedes,a koja mu je cena?

brodomonter jel tebe neko vukao za rukav da dodjes ovde ? NIJE , isto tako je sa svima drugima, ljudi dodju dobrovoljno  i ostanu ili odu ...

sta trebamo o njemu da pricamo ? ko od nas ima njegov brod ? ko od ns se vozio njegovim brodom ?
ja sam bio kod njega u radnji popricao sa covekom povodom jednog projekta i pozvao ga zvanicno da dodje i da se predstavi ... to nije uradio , ja da ga vucem za rukav ne mogu, nisam vukao nikoga nit cu , ako covek hoce da predstavi svoj program super dobrodosao je , ako nece ja tu nista ne mogu  ..

Van mreže brodomonter

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 121
  • www.mojaladja.com
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #13 poslato: 08, 10, 2010, 00:08:46 pre podne »
@Profa:Molim vas,ne ljutite se toliko! Samo sam izneo svoje LICNO i profesionalno misljenje.Pa,zar to svi ovde ne rade?!A ne reagujete ovako.Veoma postujem SVE sto ste uneli na ovaj sajt i time ga,mozda i najvise,obogatili.
Mozda je,za nas mentalitet,neshvatljivo ili sumljivo sto hvalim drugoga u svojoj bransi.
Video sam,dakle svojim ocima, vecinu radova ovog proizvodjaca,pa po tome sudim.Nekoliko izvanrednih kopija (to mu je poruceno!)Grand Banks-a,od 12 i 13,5 m,jedrilice oble forme od 18 m BR,kopija Linssen-a od (nisam siguran za duzinu) 12 ili 13,5 m...I sam sam se iznenadio da na svom sajtu nema svoje najreprezentativnije brodove.Svi koji su u ovom poslu znaju da je radio za nasu najekskluzivniju klijentelu,za kakvu svuda u svetu rade najbolji.Moje misljenje dele i svi ing. brodogradnje koje poznajem.Predpostavljam da njegove jahte niste imali prilike da vidite,pa nemate pravi uvid i misljenje.
@Sale NB:Jeste glupo sto je Vasic stavio na svom sajtu fotose Grand Banks-a i koje vec druge,a ocigledno je da su iz nekog kataloga ili casopisa,ali on je to zaista i napravio i to "boli glava"kako dobro!Valjda mu je to reklamirao pre svoje gradnje,pa je tako ostalo.Ali,ja pouzdano znam da je to i napravio!Valjda je aljkav u marketingu...
Narval mislim da je najbolji u komercijalnom smislu.

Van mreže Профа

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 2156
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com & www.mojaladja.net
    • http://www.mojaladja.net/
Odg: Domaca proizvodnja Odisej Boats
« Odgovor #14 poslato: 08, 10, 2010, 00:23:07 pre podne »
Господине Кесићу, не љутим се уопште, напротив импонује то што хвалите другога, но ипак за такве закључке потребно је и образложење. Ја на жалост нисам имао увида у рад дотичних мајстора, а руку на срце они на сајмовима наутике уопште и не излажу.  Ипак ви као стручњак можете да укажете на квалитете  или недостатке осталих бродоградитеља с обзиром на искуство које имате.
Цијеним када се нешто наведе да се то образложи и ријечима, аргументовано.
Профа