Autor Tema: JOHNSON 15 ks 2t  (Pročitano 10558 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #15 poslato: 08, 03, 2011, 21:45:48 posle podne »
uuuu kakvi smo vidimo sliku sa oglasa i odmah znamo da je farban da je elisa cekicem ispravljana ,pa jel vi mislite da je nemoguce da bude motor za sve te godine tako ocuvan,u cijenu i ukus ne ulazim ali vidjao sam motore i u boljem stanju tih godista nego sto je ovaj na slici sa oglasa

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #16 poslato: 08, 03, 2011, 22:03:14 posle podne »
skoro sam video evinrude 25ks koji stoji u garazi 30god.kaze covek jednu sezonu koristen-na gumenjaku-na moru.ispod kape kad smo je uz malo muke skinuli izgleda kao da je izaso iz fabrike.ja mu nudio 200e covek nije hteo.i eno ga jos stoji.naravno trebalo bi da generalno pretresti ali izgleda tip-top.ima svega.ja bih sad najradije kupio nekog tomosa u takvom stanju

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #17 poslato: 08, 03, 2011, 22:15:34 posle podne »
skoro sam video evinrude 25ks koji stoji u garazi 30god.kaze covek jednu sezonu koristen-na gumenjaku-na moru.ispod kape kad smo je uz malo muke skinuli izgleda kao da je izaso iz fabrike.ja mu nudio 200e covek nije hteo.i eno ga jos stoji.naravno trebalo bi da generalno pretresti ali izgleda tip-top.ima svega.ja bih sad najradije kupio nekog tomosa u takvom stanju
    :good:   i ja sam kod Marinka u Bijeljini(Patkovači),vidio evinrude 25 ks kao da je sišao sa  trake ..ti motori kad su održavani su za 10...doduše nije bio 200 eura nego 500 e sa papirima naravno..   :lol:

Van mreže Outboard Master

  • Moderator
  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 506
  • caos
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #18 poslato: 08, 03, 2011, 22:56:32 posle podne »
uuuu kakvi smo vidimo sliku sa oglasa i odmah znamo da je farban da je elisa cekicem ispravljana ,pa jel vi mislite da je nemoguce da bude motor za sve te godine tako ocuvan,u cijenu i ukus ne ulazim ali vidjao sam motore i u boljem stanju tih godista nego sto je ovaj na slici sa oglasa

zoke, neznamo, ali su to predpostavke koje se na 95% slucajeva ispostave tacnim kad se vidi live motor(pricam iz mog dosadasnjeg iskustva) .
ja sam uzivo video svojim ocima evinrude starflight iz 50tih godina sa valjda 50ks i v4 nov jos upakovan u original karton , tu cene nema  :) . kod nekog tipa sto skuplja motore i automobile na nemacko holandskoj granici.

Van mreže Vuk

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 595
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #19 poslato: 08, 03, 2011, 23:10:37 posle podne »
Skuplja motore i automobile na nemačko holadnskoj granici? Kakvo je to zanimanje :)

Van mreže Outboard Master

  • Moderator
  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 506
  • caos
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #20 poslato: 09, 03, 2011, 13:21:35 posle podne »
Skuplja motore i automobile na nemačko holadnskoj granici? Kakvo je to zanimanje :)

to mu je hobi, ima preko 150 motocikla i 50 automobila oldtimera u jednoj velikoj hali. kad ima love neko bez kraja on moze jebiga...

Van mreže kokin brod

  • apovac
  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 15
  • Pol: Muškarac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #21 poslato: 06, 08, 2011, 21:59:54 posle podne »
sta mislite o ovom motoru???
dvotaktni....2003. godiste.....trazi 700 eura........
radi dobro,probao sam ...koliko mogu da zakljucim....pali odmah......
potrosnja je malo veca :smile: :smile: :smile:
 :stop:
 :good: :good: :good:
"More je kad čovek u sebi nađe
mudrost kako se budan sanja
i kad su dani slani i sivi. "