Autor Tema: JOHNSON 15 ks 2t  (Pročitano 10551 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
JOHNSON 15 ks 2t
« poslato: 08, 03, 2011, 08:17:04 pre podne »
Razgledam oglase pa nabasah na ovaj Johnson..  nema papire a izgleda kao nov .. vrijedi li tih para?   :this:
http://www.pik.ba/artikal/1061927/johnson-15-kao-nov/

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #1 poslato: 08, 03, 2011, 09:05:15 pre podne »
To je otprilike to!!Zavisi u kakvom je stanju , ovako gledano izgleda da je prilicno ocuvan!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #2 poslato: 08, 03, 2011, 09:07:12 pre podne »
To je otprilike to!!Zavisi u kakvom je stanju , ovako gledano izgleda da je prilicno ocuvan!
   :sorry: al nema papira....  :suicide:

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #3 poslato: 08, 03, 2011, 09:09:15 pre podne »
Hm, lepo izgleda,dobro očuvan, ali taj Johnson ima oko 30 godina i nema papire... treba ipak razmisliti... za te novce može i novije i legalno.....  :good:
Dunav je moje more.....

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #4 poslato: 08, 03, 2011, 09:17:09 pre podne »
Hm, lepo izgleda,dobro očuvan, ali taj Johnson ima oko 30 godina i nema papire... treba ipak razmisliti... za te novce može i novije i legalno.....  :good:
  :good: za legalnost si u pravu... a za godine ...nekad je bolje starije pa super očuvano,nego novije,a izraubovan i aljkav...  :drinks:

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #5 poslato: 08, 03, 2011, 09:21:17 pre podne »
Izvinjavam se , prevideo sam to za papire!Ipak postajem sve vise pravi deda!Obar cenu onda!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže profi012

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 24
  • Brod tip: SSSR Krim
  • Veličina: 4.3
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #6 poslato: 08, 03, 2011, 11:28:09 pre podne »
Mislim da je jaka cena.Imas kod Velikog Gradista covek prodaje  Evinrude 15ks 96-to za 600e sa papirima.Super ocuvanog :good:

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #7 poslato: 08, 03, 2011, 17:57:18 posle podne »
al si navro na ove motore,i to bas svi bez papira.ako vec imas koji motor koji radi,trazi bolji a jeftiniji.u suprotnom se ne isplati uopste.znaci samo pravo povoljne ponude-pa i bez papira.ovaj johnson = 300e maxx    :download:

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #8 poslato: 08, 03, 2011, 18:16:29 posle podne »
al si navro na ove motore,i to bas svi bez papira.ako vec imas koji motor koji radi,trazi bolji a jeftiniji.u suprotnom se ne isplati uopste.znaci samo pravo povoljne ponude-pa i bez papira.ovaj johnson = 300e maxx    :download:
   :new_russian: auu Pecove,nisam ni krenuo iz Podgorice u Zvornik da kupim motor,samo razmjena mišljenja ...a neznam na koje sam to motore ,,navro i to svi bez papira"  ?a da mi je blizu ako je takav kako izgleda na slici omah bi mu dao 400 evrića pa nek ne vrijedi...Tomosove četvorke prodaju u ekstra stanju od 200 do 350 eura... a mislim da ovaj dzonson nije za poredjenje sa Tomosom...nijednim...a i papiri se daju riješiti...  :taunt:

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #9 poslato: 08, 03, 2011, 18:44:00 posle podne »
pa prosli,ona honda.i on bese bez papira.hocu da ti kazem da ako vec imas motor koji koristis,(yamaha 15ks?)uzmi nesto bolje,novije a jeftino da nadjes jer ti se ne zuri.ovakav johnson ti ne treba,cini mi se da je duga noga,trosi dosta,snaga ti ostaje ista a 2 motora tesko da mozes da vozis u isto vreme.znaci samo  polako,naicice nesto a papiri ko papiri ako nisu prioritet.... 300e sam reko cisto malo price radi a bilo bi lepo... :telephone:

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #10 poslato: 08, 03, 2011, 18:56:42 posle podne »
pa prosli,ona honda.i on bese bez papira.hocu da ti kazem da ako vec imas motor koji koristis,(yamaha 15ks?)uzmi nesto bolje,novije a jeftino da nadjes jer ti se ne zuri.ovakav johnson ti ne treba,cini mi se da je duga noga,trosi dosta,snaga ti ostaje ista a 2 motora tesko da mozes da vozis u isto vreme.znaci samo  polako,naicice nesto a papiri ko papiri ako nisu prioritet.... 300e sam reko cisto malo price radi a bilo bi lepo... :telephone:
Honda ima papire,nisi pažljivo čitao,al nije bila u stanju kakvo ja želim..  :sorry: a moja yamaha ima 25 ks i isto ima papire...   :good: a dzonson...  :yahoo: nešto volim dzonsone pa nek troše...  :taunt:

Van mreže Outboard Master

  • Moderator
  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 506
  • caos
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #11 poslato: 08, 03, 2011, 19:22:55 posle podne »
on je kratka cizma, cim neko prodaje i kaze da je kao nov on nema pojma i misli sad ce nekom da ga utrpa za dobre pare, a i crvena elisa govori sve o motoru  tipa : daj da ofarbam elisu da nevide da sam je ispravljao cekicem posto je bila sva kriva.i malo belog spreja i to je to. mislim da taj motor kao motor je odlican ali naravno ga treba dobro pogledati pre kupovine. cenu koju bi mu ja nudio je 300 evra pa bi isao do 400 max.

@ ПЕЦОВ

nisu vanbrodski motori i marine industrija kao automobilska industrija! mora se malo drugacije razmisljati kad se tice vanbrodskih motora. mislis taj johnson nemoze da se uporedi sa nekim skroz novim motorom? naravno da moze. pre ce ti se pokvari novi nego taj stariji (sve zavisi kako je odrzavan naravno).
Vanbrodski motori su Stvar UKUSA I STILA.


Van mreže Профа

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 2181
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com & www.mojaladja.net
    • http://www.mojaladja.net/
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #12 poslato: 08, 03, 2011, 19:35:39 posle podne »
Malo sam pogledao na Pik.ba. Ovaj prodavac je već oglasio jedan ako ne isti onda bar sličan motor za 100 KM manje.

http://www.pik.ba/artikal/919658/johnson-15-/
Профа

Van mreže Outboard Master

  • Moderator
  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 506
  • caos
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #13 poslato: 08, 03, 2011, 19:51:52 posle podne »
Malo sam pogledao na Pik.ba. Ovaj prodavac je već oglasio jedan ako ne isti onda bar sličan motor za 100 KM manje.

http://www.pik.ba/artikal/919658/johnson-15-/

al ga je lakirao  :lol: :lol:

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: JOHNSON 15 ks 2t
« Odgovor #14 poslato: 08, 03, 2011, 19:54:21 posle podne »
kao nov  :preved:
Dunav je moje more.....