E, ovako treba... > Plovila

King gumenjaci....

<< < (2/3) > >>

zorter:
Doktore, bilo ih je prosle godine i cini mi se da su bili oko 55.000-60.000 din.

tule:
prosle godine u junu, model RY B330 kostao nesto malo ispod 80.000 din

MadScientist:
Malo sam proguglao o ovim camcima jer ih imamo u ponudi i do sada nisam naisao ni na jedan los komentar. Sad da li je po onoj narodnoj "Svako svog konja hvali" ili ne, ko ce ga znati.


--- Citat: mesechar  01, 03, 2011, 20:31:33 posle podne ---ima u metrou gumenjak i elektromotr za 32000 dinara nisam video dimenzije samo u kutiji motorce i camac pre tri cetri dana

--- Kraj citata ---
Maloprodajna cena tog camca je 17.000rsd i elektro motor "No name" od 38 LB il' manje kosta oko 10.000rsd. Tako da bi bilo bolje uzeti ih odvojeno i uzeti neki bolji elektro motor npr. Sprinter od 48LB

steps:
Malo je tema "bajata", ali se KING gumenjaci jos uvek prodaju kod nas. Gledao sam onaj od 4 metra na sajmu pre neki dan.
Ima li nekoga ko poseduje ovakav ili neki drugi KING, jer citajuci i na nasem forumu i na drugim, misljenja i utisci su podeljena. Licno mi je potreban gumenjak za dve nedelje godisnje na moru, a trebao bi da bude "veci" da se potrpaju sva deca iz komsiluka......
Pozdrav

zikibiker:
Tema je sada jos bajatija ali ja sam kupio prosle god king 330 i deluje mi odlicno. Ideja je da bude pomocno plovilo uz brod za Dunav a i samostalno plovilo za poneti na more ili nekad na neku drugu vodu.  25648
Pitanje je koji motor kupiti? Dali bi 4 il 5 ks bile dovoljne za vozikanje po morskom priobalju. Ili mozda treba 6 ks ... Ne interesuje me jak motor koji je i tezak za manevar na odmoru  grandpa.
Za Dunav mi 4 ks zavrsava sigurno za ono sto mi je potreba ali za more nisam siguran. Vece su razdaljine.
Znam da je pitanje komleksno i sa puno rupa ali ako neko ima iskustva  kgk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju