E, ovako treba... > Plovila

King gumenjaci....

(1/3) > >>

Doktor:
Pozdrav svima,pre neki dan odem do StarPet shop-a na NBGD po hranu za ljubimce i vidim tamo izlozene KING-ove gumenjake
po pristojnim cenama 3.70 drveni pod 79000din,3.30 alu pod za 76000din,uvozi ih neka firma iz Uzica.
Znam da dolaze iz N.R.K.,ali nov + 2god garancije deluje primamljivo.

Da li neko ima liskustva sa doticnim camcima i dajte neki savet...  Planiram da posetim i sajam sledeci vikend pa mozda bude i neki popust....

deda:
http://www.ribosport.com/camci-freesun.html

mesechar:
ima u metrou gumenjak i elektromotr za 32000 dinara nisam video dimenzije samo u kutiji motorce i camac pre tri cetri dana

zorter:

--- Citat: mesechar  01, 03, 2011, 20:31:33 posle podne ---ima u metrou gumenjak i elektromotr za 32000 dinara nisam video dimenzije samo u kutiji motorce i camac pre tri cetri dana

--- Kraj citata ---

Ako su isti kao prosle godine, to su obicni plasticni camci sa montaznom zadnjom daskom za motor. Takvi camci su bili pojedinacno oko 9.000,00 a motora ima polovnih za oko 150€.

Mada mislim da Doktor ne pita to. Njega zanimaju Kineski RIB-ovi.

Cini mi se da ih je bilo prosle godine po mnogo povoljnijoj ceni. Doktore, sacekaj sajam i videces sta ima.

Pozdrav.... :good: :drinks:

Doktor:

--- Citat: zorter  01, 03, 2011, 20:37:08 posle podne ---
--- Citat: mesechar  01, 03, 2011, 20:31:33 posle podne ---ima u metrou gumenjak i elektromotr za 32000 dinara nisam video dimenzije samo u kutiji motorce i camac pre tri cetri dana

--- Kraj citata ---

Mada mislim da Doktor ne pita to. Njega zanimaju Kineski RIB-ovi.

Cini mi se da ih je bilo prosle godine po mnogo povoljnijoj ceni. Doktore, sacekaj sajam i videces sta ima.

Pozdrav.... :good: :drinks:

--- Kraj citata ---

Pa ne bas RIB-ovi,oni su skuplji imaju fiberglas korito...
Sajam cu posetiti pa ako bude neka interesantna ponuda...  :dance1:  :stop:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju