Autor Tema: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice  (Pročitano 6581 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #15 poslato: 27, 11, 2012, 17:51:43 posle podne »
 Ima li koji drugi link ? Meni ovaj ne radi :S

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #16 poslato: 27, 11, 2012, 18:45:38 posle podne »
Ene,i ja tebi.S'a bre da otpakujem,majke ti.Daj kako,mrzi me da zovem dete  thumbup
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #17 poslato: 27, 11, 2012, 20:23:36 posle podne »
SIgurno se otvori .rar file , ti to extractujes u neki folder na destkopu ( prije ovog napravis novi folder na destktopu ) , znaci udjes u .rar file i pisace ti extract to pa izaberes taj folder na destktopu i to je to . Mislim da je to tako .

Sada ti , Hogare za uzvrat daj meni direktni link za download , ne ovaj sto je prosli , nego link dje ce mi poceti da se odma downloaduje igra , hitno mi to treba , da stavim da se nocas downloaduje :)

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #18 poslato: 27, 11, 2012, 21:38:55 posle podne »
Ene,i ja tebi.S'a bre da otpakujem,majke ti.Daj kako,mrzi me da zovem dete  thumbup

Prvo moras da skines utorent - kucaj ga na googlu imas gomilu lokacija sa koje ga možeš skinuti - ili recimo odavde http://www.utorrent.com/
kad to uradiš skini sa neta neki od programa za otpakivanje datoteka WinRAR ili 7-Zip, jedan je besplatan a drugi ima trajal varijantu
E onda idi na link koji smo gore ostavili i idi na ikonicu na kojoj piše get this torrent, pitaće te da li hoćeš preko utorrenta i ti potvrdi.
Otvorićeti utorrent i posle izvesnog vremena će krenuti da ga puni - zavisi od konekcije ali i od drugih stvari, nema veze
Kada skine tih nekoliko gb idi na lokaciju gde ti ga je snimio, obično je to u downloadsu, idi na lokaciju, otvori folder i videćeš neke zapakovane fajlove, označi ih pa sa desnim mišem pozovi program za otpakivanje, pitaće te za lokaciju - izaberi neku. Kad ga otpakuje to je to - instalacije nema a igru pokrćeš preko ikonice na kojoj je mala sličica podmornice.

Nadam se da nisam zakoplikovao a ako bude problema zvrcni me

Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #19 poslato: 28, 11, 2012, 13:17:21 posle podne »
Ovo zauzima 640 mb ?

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m

Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #21 poslato: 29, 11, 2012, 13:49:50 posle podne »
Pise mi oko 600 mb kad se downloadovalo , ali kasnije ima preko 2 gb , neka greska je :)

Nego , ja ne razumijem nista u ovoj igrici , sto se radi ovdje ?

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #22 poslato: 29, 11, 2012, 16:21:00 posle podne »
Uprošćeno: Tema je podmornički rat u 2 sv. ratu i borbe na atlantiku, igrač je na strani nemaca. Bilo bi lepo imati i neko predznanje o drugom sv. ratu. Švabe jesu bili zlikovci međutim podmorničari su bili jedan poseban sloj ljudi i njima su saveznici priznali da su se ponašali vojnički i viteški. Strategija u korišćenju podmornica koja je po prvi put tada primenjena je u velikoj meri imala uticaj na ratna dešavanja a do ozbiljnijeg razvoja u protivpodmorničkoj taktici dolazi sredinom 1942. Sama igra do tančina prati ratna dešavanja.
U opciji kampanje započinješ igru u godini kojoj si izabrao - pri čemu što je vreme bliže kraju rata to je i igra sve teža i teža - vrlo realno jer je tehnologija napredovala a i strategija, pa su brodovi kasnijih godina putovali u konvojima sa vrlo ozbiljnom pratnjom. Moj savet je prvo proći sve tutorijale gde će se pohvatati osnova a zatim igru startovati od 39 ili 40 u jednoj od dve ponuđene baze. Kasnije tokom napretka dobijaš određene poene kojima možeš da regrutuješ bolju posadu ili da unapređujeđ podmornicu ili prelaziš na jače tipove. U principu misije se svode na to što dobijaš zadatak da isploviš i odeš do neke tačke i u tom kvadrantu patroliraš 24h. Tokom misije presrećeš brodove, konvoje  i slično, naravno iskustvo ti raste što više imaš potopljenih tona. U principu vrlo realno jer su nemačke posade upravo to radile i posle dve tri nedelje ako prežive vraćale se u matičnu luku. Ako stvarno hoćeš da igraš ovu igru moraš joj se posvetiti i biti strpljiv. Pitaj konkretno šta te zanima a u međuvremenu odgledaj recimo


Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #23 poslato: 29, 11, 2012, 18:54:34 posle podne »
Ok , hvala ti na pomoci. Dosta zahtjevna igrica , koja se ne moze nauciti za 2 sata kao ostale , trebaju dani i dani , za to ja sada nemam vremena .

Kad budem imao vremena da igram malo vise sati dnevno racunam na tebe da ces mi pomoci , hvala ti  clap

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #24 poslato: 29, 11, 2012, 20:41:17 posle podne »
Ok , hvala ti na pomoci. Dosta zahtjevna igrica , koja se ne moze nauciti za 2 sata kao ostale , trebaju dani i dani , za to ja sada nemam vremena .

Kad budem imao vremena da igram malo vise sati dnevno racunam na tebe da ces mi pomoci , hvala ti  clap

Pošteno 114

Van mreže Сајлентхантераш

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 1
  • www.mojaladja.com
Odg: Silent Hunter 3 - za one koje vole podmornice
« Odgovor #25 poslato: 26, 02, 2014, 16:10:36 posle podne »
Pozdrav. Nadam se da još neko igra ovu igru...Ja sam do sad igrao bazičnu verziju, bez ikakvih problema, al znate već...vremenom smori,pa se pojavi želja za nekom naprednijom verzijom.
Imam problem, pa se eto andam da će neko priskočiti u pomoć. Skinuo sam verziju Silent Hunter 3 GWX preko torenta koji postoji na ovom postu. Tu se igra sastoji od dva upakovana dela. Prvi deo sam otpakovao bez problema,a drugi deo kad se otpakuje, pri otpakivanju se pojavi greška... Piše sledeće : "Greška u SilentHunterIII/data/TerrainData.BFD"....Kada uđem u igru, otvori sve početni meni, sve kako treba...ali kad hoću da uđem u neku bilo kakvu misiju i počnem da igram, očita se skoro do kraja,a onda me izbaci iz igre... a kao što rekoh, bazičnu verziju SH3 igram bez ikakvih problema... Help:)