Autor Tema: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...  (Pročitano 30616 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
???: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...
« Odgovor #45 poslato: 08, 04, 2009, 23:44:14 posle podne »
Pa eto, zaključili smo nešto, ako naiđeš na lepo uređeno mesto, na kojem se jasno vidi da je neko sređivao, dva puta ćeš razmisliti da li da tu pristaneš.
A ako baš rešiš da pristaneš, pa dođe "vlasnik", bićeš spreman da ispoštuješ njegov trud ( ukoliko on lepo zamoli).

Ja bih sad samo da primetim da mesto oko kojeg je ova priča počela, uopšte nije lepo sređeno, baš naprotiv!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
???: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...
« Odgovor #46 poslato: 08, 04, 2009, 23:52:18 posle podne »
Mislim da nema pravog odgovora na ovo pitanje, ili ih ima puno, a koji je pravi to mislim da niko ne zna. Opet je tu i pitanje: Sta je pravo ,a sta pravda?
Za ostalo vidim tri stava: postoje privatna mesta, ne postoje privatna mesta i to me ne brine mnogo (sklonicu se ili boricu se). ja sam svoje rekao jos na pocetku diskusije, a iskreno mislim da bismo mogli negde ovde da prekinemo, jer ima clanova foruma koje je ova diskusija ili bolje receno situacija mnogo pogodila, a i bojim se da ne bude :aikido: :wild: :skull: :diablo:, bolje je da bude  :party:ili  :drinks: ma sta ko mislio.
Poz.
U to ime ziveli!!!!! :D
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže Admiral

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 244
  • Pol: Muškarac
  • Moje Malo Brodogradilište....... 063/200-396
???: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...
« Odgovor #47 poslato: 09, 04, 2009, 00:00:21 pre podne »
Mislim da je Dule 100% u pravu.
Siledzija ima svuda. Nek me neko otera pa da pricamo.
To kao kada smo bili klinci u bioskopu, pa dodje neki stariji i kaze, mali ajde brisi ovo je moje mesto.
Bilo nekada, sada iz principa ni makac.
Sto se tice uredjenja iza sebe, svako bi morao da nosi kesu za djubre pa u kontejner. Ja tako radim vec godinama na svakom mestu gde se nadjem i nije mi spalo nista sa glave. Pitanje je kulture i lenjosti.
I Dule treba na sva zvona kritikovati one kese po drvecu, flase po obali, i ostalo zaostalo djubre. U pravu si.
Captjerry je probao to i da organizuje ali pobedi lenjost i bahatost. \
Nema odustajanja.
Borba
Dobro došli u moje i Vaše Malo Brodogradilište

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
???: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...
« Odgovor #48 poslato: 09, 04, 2009, 00:20:48 pre podne »
ja lepo rekao nema nerviranja na ovom forumu al nema ko da slusa....


                                                                  LOCK - ????????



Ovo je prva tema koja je zakljucana na ovom forumu ...

                                                     LOCK - ????????


Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
???: Male Vode - Kese, Najlon , Ekologija , Privatizacija...
« Odgovor #49 poslato: 09, 04, 2009, 00:22:30 pre podne »
Samo da dodam, ako je neko zaboravio !



Tako!  :lol: :lol: :lol:

"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #50 poslato: 07, 08, 2009, 23:55:27 posle podne »
Bojim se da si malo pobrkao imena, nismo mi ti koji uređujemo obalu, niti imamo "svoj deo obale", bilo je reči o nekom drugom, ko je delimično sredio sam izlazak na istu iz razloga koji nemaju veze sa koritom i umećem, već zdravljem. Nema potrebe pričati o posledicama jer posle nas obala ostaje kakva je i bila, ako se ne računa trenutak vezivanja, na istu ni ne izlazimo. A sa V koritom se može pristati bilo gde ako dubina to dozvoljava, za izlazak na plažu postoji i pomoćni čamac.

meni aka licno rekao da ima "svoje mesto" na malim vodama , koliko sam skapirao negde ispod ronca a oko draze... nisam mislio na posledice tipa ekologije, ja ne znam coveka sa ovog foruma koji ostavlja smece na obali mislio sam na prisvajanje obale i posle ljutnju ako je neko parkiran na to mesto, bila je tema o tome da ljudi sa velikim brodovima i V koritom zbog nemogucnosti pristajanja na obale "urede" jedan deo obale t.j. raskrce je da bi mogli da pridju  ...

 
A sa V koritom se može pristati bilo gde ako dubina to dozvoljava, za izlazak na plažu postoji i pomoćni čamac.[/color]

e tu obicno nema plaze sto ce reci kupanje samo sa merdevina ili pomocnim camcem na plazu...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #51 poslato: 08, 08, 2009, 01:09:22 pre podne »
Da ne bude zabune bilo je flejmovanja u drugoj temi pa sam spoji sadrzine u ovu lokovanu posto je ista tematika...