E, ovako treba... > Elektro motori u nautici i ...

Sta mislite o elektro motoru kao pomocnom pogonu ??

<< < (3/13) > >>

mesechar:
Ok znaci plovidba ne  ali nizvodno odvlacenje moze ....to je stvarno odlicna varijanta.... Hvala na predlogu da pozajmim troler od tebe za probu ali camac je jos u dvoristu moracu da odlucim o kupovini na'suvo' a nije prevelika investicija pa sta mu bog da:D

mesechar:
stigao mali motrin juce  12v  450w 56 lbs simpaticna igracka za svega 155evrica   :) sam cu sad vrsiti opite sta i koliko moze da gura

mossi:
Ali podeli iskustva sa nama!

Nek te služi pouzdano i godinama!

 :drinks:

IKA:
šta kaže sistem za napajanje. Jel ti motori imaju svoje baterije ili je potrebno obezbediti spoljni izvor napajanja

mesechar:
Motor je bez sopstvenog napajanja ima samo izvod sa kljestima za plus i minus pol ono sto je posebno zanimljivo pored toga sto ima pet brzina napred i dve u nazad na sebi ima veoma koristan monitor ispraznjenosti baterije koji precizno pokazuje do koje mere se moze prazniti akomulator , kad krene u zuto plje to je kraj..a crveno ne koristiti je r moze doci do ostecenja baterija( ako su u pitanju olovni akomulatori) inace po prospektu nudi sat vremena voznje na punoj snazi sa akomulatorom od 55Ah . posto je meni potreban za povremenu upotrebu to mi je sasvim dovoljno . Cim spustim camac objavicu rezultate i koliko je stvarno upotrebljiv u realnim uslovima kao guralo u obalu za nedaj boze  :good:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju