E, ovako treba... > Plovila

Nasa posla

(1/2) > >>

Kapetan:
Covek zagradio spust da bi sredio elisu ...

sacekao da dodje visoka voda navukao camac i sacekao da se povuce...

deda:
Al si na kraj srca Kapetane,covek ima poso!!! :aggressive:

Kapetan:

--- Citat: deda  30, 03, 2009, 22:23:02 posle podne ---Al si na kraj srca Kapetane,covek ima poso!!! :aggressive:

--- Kraj citata ---

znam deda al nije jedini na tom spustu... taj spust deli nasa marina i njegova.. ja morao da idem na drugi spust... ok nije daleko ali umesto 20 m isli smo kolo naokolo...  cist bezobrazluk.. red bi bio da je pitao na svojoj i nasoj da li neko planira da dize camac ipak je prolece, pa tek onda da radi tu zezanciju ....

deda:

--- Citat: Kapetan  30, 03, 2009, 22:30:38 posle podne ---
--- Citat: deda  30, 03, 2009, 22:23:02 posle podne ---Al si na kraj srca Kapetane,covek ima poso!!! :aggressive:

--- Kraj citata ---

znam deda al nije jedini na tom spustu... taj spust deli nasa marina i njegova.. ja morao da idem na drugi spust... ok nije daleko ali umesto 20 m isli smo kolo naokolo...  cist bezobrazluk.. red bi bio da je pitao na svojoj i nasoj da li neko planira da dize camac ipak je prolece, pa tek onda da radi tu zezanciju ....

--- Kraj citata ---
  Rubrika se zove Nasa posla,i to sve govori!!!Ne da je bezobrazno,nego...!!Cim je tu ostavio camac 2 dana trebalo je reagovati!Ali to smo mi,ja teram po svom a za druge bas me z...le! :aggressive: :shout:

Kapetan:
tu je vec dve nedelje... po najcrnjim slutnjama ceka visok vodostaj da spusti camac u vodu ...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju