Autor Tema: BAS 747 Počinjemo  (Pročitano 20475 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #45 poslato: 27, 03, 2009, 17:33:13 posle podne »
Samardža Brate biće bolje sve je ovo za ljude. Hvala ti i živeo ti meni  :drinks:  :drinks:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #46 poslato: 27, 03, 2009, 18:08:24 posle podne »
Hvala Šabcu na podršci možda se vidimo ove godine na regati na Drini. Baš bi mi bilo drago da se upoznamo.  I malo da  :drinks:  :drinks:  :preved:

Na Drini se vidimo sigurno.Ako me ne prepoznas po slici prepoznaces po nasoj zastavi, a javljam na vreme da li cu biti sa gumenjakom ili vojnim aluminijumskim camcem. Ne znam jos sta cu obezbediti. A onda pored  :drinks: :drinks: bice i rostilja, lubenica (posto uvek nosim 10-tak velikih da podelim raji) i ko zna cega jos. Jedva cekam.
Veeeeeeeliki pozzzzzzzz. :good: :good:

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #47 poslato: 27, 03, 2009, 18:16:32 posle podne »
Daće Bog da se vidimo meni u B.Bašti žive Majka i brat , on ima gumenjak vojni , ja imam dozvolu pa me stalno zeza džaba ti dozvola bez lađe. Staje mi na muku al ne zadugo , vidimo se a još će mo se dogovoriti do regate pa da zanoćimo ipak smo mi zemljaci.
 :drinks:  :drinks:  :pogranichnik:  :yahoo:

Van mreže Admiral

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 244
  • Pol: Muškarac
  • Moje Malo Brodogradilište....... 063/200-396
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #48 poslato: 27, 03, 2009, 19:07:47 posle podne »
Ja mogu da ti ponudim prostor i pomognem oko projekta, pa da napravis sebi brod.
Idi postupno, kao na kredit, i eto ti ladje.
Samo sacuvaj zivce.
Banke ni same nisu znale da nije sve proizvedeno u sr. domaci proizvod.
Ne pravdam ih nego treba pljunuti na ministrstvo koje ne zna sta je nas proizvod.
Mozda su zaboravili sta su sve prodali, pa se cude da neko i radi.
Cudo je to.
Hrabro i zovi slobodno.
Imas moju podrsku.
Z
Dobro došli u moje i Vaše Malo Brodogradilište

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #49 poslato: 27, 03, 2009, 19:50:20 posle podne »
Hvala Admirale . Imam Vas u vidu. Sve su opcije otvorene , razumem da sve to ima svoju cenu i da to treba platit no postoje i " dara i mera". Hvala Vam još jednom , čućemo se.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #50 poslato: 27, 03, 2009, 19:55:39 posle podne »
Daće Bog da se vidimo meni u B.Bašti žive Majka i brat , on ima gumenjak vojni , ja imam dozvolu pa me stalno zeza džaba ti dozvola bez lađe. Staje mi na muku al ne zadugo , vidimo se a još će mo se dogovoriti do regate pa da zanoćimo ipak smo mi zemljaci.
 :drinks:  :drinks:  :pogranichnik:  :yahoo:

Zeljoni, nadam se da cemo nesto uraditi sto se tice zanocavanja, mada nisam ja  :pogranichnik: te parade. Izgleda da ce ove godine da komanduju deca. Sa mnom dolaze cerka (22 godine), sin (18,5 godina), "zet" (23 godine i visok 2,12m) i "snajka" (17 godina). Izgleda da ce oni odlucivati koliko se ostaje i kad se krece. Mada ne pijem ni pivo ni alkohol, volim drustvo i druzenje.Uvek se nadje nesto sto mogu popiti (ponekad pelinkovac), ako ne vozim, ali i cerka i "zet" imaju dozvolu pa cu imati zamenu. Inace obicno idem na obe Drinske regate pa ce biti prilike. Nameravao sam ove godine da kampujem u Rogacici, gde je start prve regate, i tu da sacekam drugu, ali videcemo sta ce biti. U svakom slucaju moramo se videti, pa makar na samoj Drini, u camcima. Sutra idem u Banju Koviljacu na rehabilitaciju na 10 dana, pa ako prolazis ili ka B.Basti ili odande ka Sapcu, javi se da se vidimo (imas broj mob. ispod avatara).
Veliki pozzzzzz iz Sapca, sa reke Save......

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #51 poslato: 27, 03, 2009, 20:02:23 posle podne »
Će se dogovorimo , gde deca nisu besna ni kuća nije tesna. Prijatna rehabilitacija u "najšvaleraskijoj banji u Srbiji"  ko je bio zna o čemu pričam, uživaj.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #52 poslato: 27, 03, 2009, 20:08:28 posle podne »
Hvala na lepim zeljama. :good: :good: :drinks: :drinks: