Autor Tema: BAS 747 Počinjemo  (Pročitano 20268 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #15 poslato: 24, 03, 2009, 00:21:55 pre podne »
Nemam tih informacija znam da s motorom od 25 konja ide punim gasom oko 20km/h

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #16 poslato: 24, 03, 2009, 00:23:22 pre podne »
Slika iz jednog BAS-a

Van mreže Dule HU

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 295
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #17 poslato: 24, 03, 2009, 08:16:19 pre podne »
Zeljoni preko koje banke si rešio kredit i ako ti je trajalo samo 7 dana super si prošao

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #18 poslato: 25, 03, 2009, 18:43:57 posle podne »
Ehej, Kapetane Zeljoni, tek sad sam video ovu temu!

Čestitam na zatvorenoj finansijskoj konstrukciji, ali odmah predlažem da uzmeš još jedan kredit, jer ako ne završiš enterijer do kraja, NIKAD ga nećeš iskompletirati valjano! Nema pola ove, pola naredne godine, a hebiga.. videćeš i sam.

Nek ti ladja plovi sigurno i neka tebi i Goci, donese puno lepih trenutaka!

Živeli!  :drinks: :yahoo:

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #19 poslato: 25, 03, 2009, 19:41:00 posle podne »
Hvala Sal... ovaj mossi.

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #20 poslato: 25, 03, 2009, 19:46:40 posle podne »
Sale, Sale..  :good: u proncipu uzivo i ne volim kada me zovu mossi, to mi je samo za internet.
 :dance:

Van mreže HUMMER

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • Pol: Muškarac
    • HUMMER
  • Brod tip: Samogradnja metal
  • Marina: Jedriličarski klub Vojvodina NS
  • Veličina: 7x2
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #21 poslato: 25, 03, 2009, 19:56:23 posle podne »
Poznajem konstruktora ovog brodica i Sale je OK graditelj a sam brodic je savrsen imao sam priliku da budem u njemu i sve je na mestu, do sitnih detalja. Zelim ti puno srece i sto skoriji izlazak na vodu!

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #22 poslato: 25, 03, 2009, 20:07:56 posle podne »
Hvala pa se vidimo.

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #23 poslato: 25, 03, 2009, 20:55:38 posle podne »
Vidimo se sigurno  :drinks:

Van mreže Željoni

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 731
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #24 poslato: 26, 03, 2009, 10:28:01 pre podne »
Uh , u ovih svojih 40 i par godina još nisam doživeo ovako stresnu situaciju. Evo ići ću redom. Utorak: poziv iz banke na potpisivanje ugovora o kreditiranju , 10h  potpisujemo ugovor stranica nezna im se broj, 11h čestitaju nam u banci odlazimo kod proizvođača , ljudi pripremaju kalupe krova i poda kokpita pozdravljamo se svi nekako nadahnuti , supruga hoće da je vodim na ručak bože moj pa postao si brodovlasnik , 15h ručamo zvoni telefon gospođa iz banke : imamo nezgodne vesti javili su se iz ministarstva ONI nemogu da subvencinišu ovaj kredit , pitam jesu li oni bili upoznati s predmetom kreditiranja , da bez njihove saglasnosti banka nemože ni da krene u realizaciju, hvata me nervza pitam gospođu može li još uvek da stupi u kontakt sa njima pa da probamo da provučemo to kao poljoprivedni proizvod, može zove ih no odgovor je isti NE. Šta sad ljudi su počeli sa izlivanjem banka mi se izvinjava ja zovem proizvođača izvinjavam se , razmišljam milion na sat . Zove me banka nudi mi varijantu  lizing. Prođe dan ujutro odlazim u banku nude lizing dosta povoljno , uzeću i motor , računaju ratu  uklapa se. To je sreda , nakon banke odlazimo po predračun u yamahu, dobijam i popust na ft25  odlazimo u banku . Dobijamo ponudu , pojavljuje se problem proizvođač nije u PDV-u , prebaciće pare na moju firmu pa ću ja odkupiti sam od sebe , stavljam im do znanja da ću ja tu morati da platim PDV. Izlaze mi u susret "stviće sve u ratu" . Četvrtak 08h zovu me iz banke može sve da se uradi danas u toku dana izaće njihov kreditni odbor možda potpišemo ugovor , dobro kažem ja no recite mi koliko je konačno rata,  udar groma 560e na 48 meseci, na brzinu sračunah oko 26000 ...  . Gotovo BAS će ipak sačekati neko drugo vreme. Osećam se vrlo loše povređeno izmanipulisano od naše nam drage državne birokratije. Nemojte mi zameriti na otvaranju ove teme zaista smo  supruga i ja živeli za ovaj dan. Hvala vam na razumevanju.
« Poslednja izmena: 29, 03, 2009, 22:07:35 posle podne zeljoni »

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #25 poslato: 26, 03, 2009, 11:30:11 pre podne »
Uhh, jebote! Od ovog može da se rikne!!! :sorry:
Ima li načina da se proveri zašto država neće da subvencioniše tu kupovinu?
Ja bankama u tim situacijama nikad ne verujem.
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #26 poslato: 26, 03, 2009, 11:32:19 pre podne »
E dobri moj Zeljoni,
kakva užasna priča, veruj mi razumem te u potpunosti.
sad proveravam i na drugim mestima i zaista postoji neka kočnica u Ministarstvu finasija a sve zbog loše definicije grupe proizvoda jer kad je neko ovo smišljao nije mu palo na pamet da srbin paravi čamac, čekam dodatne informacije, nije još sve izgubljeno.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #27 poslato: 26, 03, 2009, 11:36:15 pre podne »
Uh , u ovih svojih 40 i par godina još nisam doživeo ovako stresnu situaciju. Evo ići ću redom. Utorak: poziv iz banke na potpisivanje ugovora o kreditiranju , 10h  potpisujemo ugovor stranica nezna im se broj, 11h čestitaju nam u banci odlazimo kod proizvođača , ljudi pripremaju kalupe krova i poda kokpita pozdravljamo se svi nekako nadahnuti , supruga hoće da je vodim na ručak bože moj pa postao si brodovlasnik , 15h ručamo zvoni telefon gospođa iz banke : imamo nezgodne vesti javili su se iz ministarstva ONI nemogu da subvencinišu ovaj kredit , pitam jesu li oni bili upoznati s predmetom kreditiranja , da bez njihove saglasnosti banka nemože ni da krene u realizaciju, hvata me nervza pitam gospođu može li još uvek da stupi u kontakt sa njima pa da probamo da provučemo to kao poljoprivedni proizvod, može zove ih no odgovor je isti NE. Šta sad ljudi su počeli sa izlivanjem banka mi se izvinjava ja zovem proizvođača izvinjavam se , razmišljam milion na sat . Zove me banka nudi mi varijantu  lizing. Prođe dan ujutro odlazim u banku nude lizing dosta povoljno , uzeću i motor , računaju ratu  uklapa se. To je sreda , nakon banke odlazimo po predračun u yamahu, dobijam i popust na ft25  odlazimo u banku . Dobijamo ponudu , pojavljuje se problem proizvođač nije u PDV-u , prebaciće pare na moju firmu pa ću ja odkupiti sam od sebe , stvljam im do znanja da ću ja tu morati da platim PDV. Izlaze mi u susret "stviće sve u ratu" . Četvrtak 08h zovu me iz banke može sve da se uradi danas u toku dana izaće njihov kreditni odbor možda potpišemo ugovor , dobo kažem ja no recite mi koliko je konačno rata,  udar groma 560e na 48 meseci, na brzinu sračunah oko 26000 ...  . Gotovo BAS će ipak sačekati neko drugo vreme. Osećam se vrlo loše povređeno izmanipulisano od naše nam drage državne birokratije. Nemojte mi zameriti na otvaranju ove teme zaista smo  supruga i ja živeli za ovaj dan. Hvala vam na razumevanju.
         Zeljoni,to samo u ovoj drzavi ima!!!! :diablo:    Kako banka nezna sta moze da kreditira? :wild:  Ljudi moji,da uzmes prirucno sredstvo i sve redno pomlatis! :aggressive:   Prosto da popizds!!Hebiga,teraju nas da pravimo,,gimnastiku,, i varamo drzavu!!Nema druge!! :girl_devil:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže drazeta

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 139
  • Pol: Muškarac
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #28 poslato: 26, 03, 2009, 12:35:29 posle podne »
NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!
ploviti se mora

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
???: BAS 747 Počinjemo
« Odgovor #29 poslato: 26, 03, 2009, 14:03:47 posle podne »
Ne mogu da verujem u kakvoj državi mi živimo.... :wild:

Pa ovo je čist bezobrazluk...Zeljoni jako mi je žao što je tako ispalo,ali eto i nove škole za ubuduće...Ne veruj nikom,posebno ne državi...Na žalost...
Dunav je moje more.....