Nautika opšta... > Navigacija

GPS Status - Android program

<< < (3/18) > >>

STG:
Bravo i hvala!

mossi:
Vidiš to sa sidrenim alarmom nisam uopšte predvideo, ali sam zapisao.
To bi čak moglo da udje u ovu verziju, pošto nije komplikovano za napraviti.

Sidreni alarm bi morao da bude u drugom režimu GPS, tj da bude optimizovan sa baterijom osim ako nisi na punjaču..

Problem sa sidrenim alarmom i telefonima je što čak i u skupim telefonima GPS modul je relativno loš tj loš je kada stoji. tj ne kreće se.
Accuracy tj tačnost ume da varira poprilično, čak i na iznad 100m pa se bojim da bi tu moglo da bude popriličan broj lažnih alarma.
Ako ste usidreni pod vedrim nebom, ne u hladu vrbe. tačnost boljih telefona je od 4-8m što je zadovoljavajuće..

Problem nastaje kad se sidreni alarm postavi pod vrbom..


Ja idem noću 50km/h..  eek JFAOITHAJFA ali samo kad je mesečina i Dunav ne nosi panjeve i BAŠ JAKO mi se žuri kući.

I kad ideš 30km/h al da je mrak totalni bez pozadinskog gradskog svetla, vidljivost ume da bude extra loša..
Pa je ovo jako zgodan alat.

Inače hvala na lepim rečima.  114

 hi

marko07:
Ma salim se za to 50kmh, ovo koje čudo kad se bas zaleti nizvodno izvuče nekih 12kmh...
Ali svakako je cela ideja dobra, nevezano od mesečne i brzine kretanja :)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

vepar:
Ko nocu po Dunavu ide 30 ili 50 km/h treba ozbiljnu strucnu lekaraku pomoc!  ffff Nemojte zameriti ali to je zaista moj stav...

mossi:
Ništa ne zameram.. sve razumem..
Nije to brzina kojom jurcaš svaki dan.. (Baram ne ja) ali ima ih ..  6589
Nego kad se potrefe uslovi.. mesečina, poznat teren .. vidi se skoro kao po danu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju