Nautika opšta... > GPS

Kako radi

<< < (7/8) > >>

Kapetan:
Treba,  slazem se... ali to moze samo kod poslova sa fixnim radnim vremenom

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

DuleN:
Posto nisam dosao na ovaj forum da se sa bilo kime svadjam, a izgubio sam samokontrolu i napisao nesto sto u normalnim okolnostima ne bih napiso, zelim da podnesem izvinjenje i clanu Anastasija II i svim ostalim clanovima foruma.
Moj posao je takav kakva jest i prinudjen sam da u svako doba moram da dobijem i odgovorim na e mail, pa bio na odmoru ili u kancelariji i smatram da to nije za ruganje ili omalovazavanje.
S druge strane, alergican sam na politiku i politicare, jer su me kostali jako puno i svako dovodjenje mog imena u vezu sa bilo kojim politicarem ili politikom me dovodi do ludila...

Kapetan:
Identicna stvar.. gde ja tu i internet... i ne pitam za cenu...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

broker975fx:
Zato je onom Gorančetu najbolje njemu bre posao da plovi i još dobije neku lovu za to. Sad da sam klinac upisao bih vala brodarsku i posle pomorsku i postao kapetan a ovako ko i svi m4 bez interneta se ne može tamburanje

zankiki:
Ja internet i tv na brodu imam samo zbog klinca, da u toku duže plovidbe, ili kišnog vremena ima čime da se zanima.
Ali zato ne plovim radnim danima, a duže plovidbe samo 2 puta godišnje - toliko imam vremena.
A kad krenem društvo su mi knjige i tišina.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju