Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

Ubise me lopovi...

(1/3) > >>

Radojković:
Spremim se za vikend da pripremim camac za zimu kad imam sta da vidim-dosli  isekli keder i skinuli prednje staklo  i usli ali nista nisam imao  pa nisu imali ni sta da ukradu.I sve bi lepo proslo da to nije bilo pre kise...Zateko sam 5cm vode u kabini i sve potopljeno.Nekoliko meseci rada i pravjenja je otislo  u nepovrat i sva muka  dzaba. U ovoj zemlji ne moze da se zivi normalno...Dokle vise.Isti dan odem kuci za silikon i alat da popravim sta se moze i ostavim mali camac pored obale i kad sam se vratio posle pola sata zastanem da pozdravim prijatelja i u jednom trenutku vidim nekog da mi kopa po malom chamcu.sednem u auto i za njim nasipom ono klinac 12-13 godina .Stao sam izbrojao do deset i okrenuo se i otisao.da sam izasao ubio bi ga od batina al ne vredi.Ukapirao sam da smo mi narod  lopova i prevaranata. radjamo se i odrastamo kao takvi.,samo kod nas ima "snasao se" i "sposoban" chovek.ZA 10g dva camca mi ukradu i 4 puta mi obijaju  i odnesu stvari. Tegove ,kanape,stice i ne brojim. dokle vise majku mu.Ne idem na more ne volim ga ,ne idem na skijanje,ne interesuje me sport,samo voda chamac i pecanje i to mi ne daju lopovi.Da li je sve ovo vredno robije?Da li ta govna nisu svesna da cu uzeti godisnji odmor i namestiti se i chekati i prvog koji krene da obija ubiti od batina ili ga odrobijati.Zar je taj jedan kanap ili teg vredan njegovog i mog zivota...Oprosti im Boze ali neznaju ili nisu svesni sta rade.

Профа:
Ne vrijedi uzimati zakon u ruke jer ni oni što ga provode ništa ne mogu,nego Radojkoviću promijeni mjesto za vez plovila.

barbanesa:
Ma jebi im majku govna i treba pobiti.. :diablo: :diablo: :suicide: :suicide:

zoki novus:
pa ima tamo i drugih camaca a oni samo na tvoj
nisu to izgleda nepoznati lopovi...

deda:
Ako pored vise camac overavaju samo tvoj,nisu cista posla!!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju