E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

Sta je vaznije-duzina ili sirina?

<< < (9/9)

SALE NB:

--- Citat: marke  23, 03, 2009, 20:24:43 posle podne ---Meni fali mesta ali nikad ne sirina ili duzina vec mesto da spakujem stvari.
Stalno premestam i prepakujem stvari tako da budu bolje organizovane.

Kad sam ga pravio pazio sam da ne uletim u zamku prevelikog camca koji ne mogu lako sam da odrzavam.

Ako spomenete majstora izadje mi osip koji samo pivo moze da smiri pa da se sam uhvatim posla.
 
Camac mi je 7.4m sa 1.8m u tabanu a stalo mi je nenormalno puno stvari i jos moze dosta toga a da se ne vidi i lako se uzima.
Ne znam odakle poceti dva stola stolice, satori i hladovine, lezaljke, igracke, rostilj, tri akumulatora, rezervni motor T4, rezervoear za vodu kanisteri alati i jos mnogo toga....
Stalno organizujem prostor dok sedim kod kuce i kombinujem, Kapetan me prozvao Sport Bili a nisam izvukao ni delic opreme na zadnjem izletu.....

--- Kraj citata ---

Marke, znaš da nisam ljubitelj metalnih kabinaša, ali ako bi ikad poželeo da pravim ili kupim tako nešto, tražio bi lađu kao što je tvoja!
Stvarno je neverovatno koliko stvari ti vadiš iz tog čamca, a unutra opet sve deluje uredno i PRAZNO!!!  :smile:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju