E, ovako treba... > Enterijer

Prakticna grejalica!

(1/15) > >>

deda:
Posle malo duzeg trazenja dosao sam u posed manje prakticne plinske grejalice koja koristi plinske ketridje!Postoji nacin da se prepravi kako bi koristili plin iz velikih boca!Za sada je testirana u kucnim uslovima i kupatilo od nekih 8-9 kvadrata je bilo zagrejano sasvim pristojno za 6-7 minuta!Pravo testiranje ce biti u realnim uslovima u toku sledece nedelje kada odem na dvodnevni boravak do Balatona.Po specifikaciji potrosnja je 100gr/h pri maksimalnom opterecenju.Kada potrosim jedan ulozak nosim kod majstora da izvrsi prepravke.

Nastavak sledece nedelje :dance: :lol:

Kapetan:
danas sam je odneo na brod i fino greje ... al sto deda kaze treba testirati duze vreme pa videti ...

LSI:
Deda, i pored krupnog plana u kom su slike snimljene, neke stvari se ne vide.

Koje su dimenzije?
Ko je proizvodjač?
Da li ove patrone - kertridži mogu da se kupe kod nas?
Koja je zapremina patrone?
Da li dizna odgovara onoj sa patrona za punjenje upaljača?
Koliko to košta (čitava grejalica, a koliko patrona)?

Профа:
Дефинитивно добра стварчица, поготово услед малих габарита. Зоке име сличну ствар и екстра је.

deda:

--- Citat: LSI  27, 11, 2010, 16:18:49 posle podne ---Deda, i pored krupnog plana u kom su slike snimljene, neke stvari se ne vide.

Koje su dimenzije?
Ko je proizvodjač?
Da li ove patrone - kertridži mogu da se kupe kod nas?
Koja je zapremina patrone?
Da li dizna odgovara onoj sa patrona za punjenje upaljača?
Koliko to košta (čitava grejalica, a koliko patrona)?

--- Kraj citata ---

Auuu bre Lazooo!

V-295mm

SI-270mm

SII-195mm

Proizvodjac je JAF(?) proizvedeno u Kini za Belgijsko trziste.

Mogu,ima ih na Buvljaku,Argo  Sava centar i Ribolovactrade,i kod E-shop-a Na vodi

220gr zapremina

Ne odgovara plin za upaljac

Sa dostavom na kucnu adresu mene je kostala 3250 rsd a patrona se krece od 220-290 rsd!!

Verovatno da sledeca kolicina koja stigne nece kostati ovoliko!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju