Autor Tema: Domaca proizvodnja Zoki  (Pročitano 236858 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #795 poslato: 31, 05, 2012, 16:04:34 posle podne »
Ајде бре људи, пустите мало Зокија да дише. Није чудо што се више и не јавља овде.

Не познајем човека ли на основу слика могу да кажем да је солидан мајстор и добар и јефтин варилац. Ко хоће да прође јефтино и добро нека купи пројекат, исече лимове на ЦНЦ-у и да Зокију да их извари.

Ко хоће само јефтино, нека одабере неки од бродова из Зокије понуде.

Ко хоће да прође само добро, нека стави пројекат под мишку и тражи другог мајстора.
Čitam sve ove komentare i nisam htio ništa da napišem...   56568  Mislim da je ovaj zadnji komentar poenta svega i da je pogodio u suštinu..

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #796 poslato: 31, 05, 2012, 16:40:53 posle podne »
Čitam danima komentare i ne javljam se po tom pitanju ali sad moram.....

Pustite čoveka na miru.... Pre svega zato što nije više prisutan na forumu....Zoki radi to što radi... ima boljih, ima lošijih po kvalitetu... svaki proizvod ima svog kupca...

činjenica je da Zoki ima puno posla, da ljudi naručuju njegove brodove i da on živi od toga, zato mislim da su ove kontra reklame u najmanju ruku neumesne...

kome se ne sviđa ne mora da kupi, niko ga ne tera....

a što se tiče toga kakav je Zoki kao čovek, za one koji ga ne poznaju, Zoki je izuzetan i korektan čovek , to mogu da potpišem
Dunav je moje more.....

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #797 poslato: 31, 05, 2012, 17:13:43 posle podne »
Čitam danima komentare i ne javljam se po tom pitanju ali sad moram.....

Pustite čoveka na miru.... Pre svega zato što nije više prisutan na forumu....Zoki radi to što radi... ima boljih, ima lošijih po kvalitetu... svaki proizvod ima svog kupca...

činjenica je da Zoki ima puno posla, da ljudi naručuju njegove brodove i da on živi od toga, zato mislim da su ove kontra reklame u najmanju ruku neumesne...

kome se ne sviđa ne mora da kupi, niko ga ne tera....

a što se tiče toga kakav je Zoki kao čovek, za one koji ga ne poznaju, Zoki je izuzetan i korektan čovek , to mogu da potpišem

 thumbup


Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #798 poslato: 31, 05, 2012, 19:37:39 posle podne »
Dakle istina je ono sto kaze narod,''ko je dovoljno naporan i uporan na kraju natera i one koji se dobro razumeju u datu temu,da zacute  roll4''. Sta bre ti Sale znas o opremanju broda duzine 11metara,od pocetka,i kakve to cifre gotovog  i zavrsenog broda ti postavljas kao konacne i to u ''kvalitetu''.Ti na gliseru osim navigacionih svetala i radija,i nisi imao dodira sa ostalim potrosacima i razvodima,kao sto je to na nekom brodu od 11m,sto se tice struje.Sto se tice razvoda vode,odvoda na brodu,si nesto nacuo i odmah pozurio da nam svima delis lekcije,bre,bre.Projekat enterijera,kusaci,razvod struje,vode,elektronike,izolacija,postavljanje rezervoara raznih,spera,drvenog masiva,lajsni,smirglanje i lakiranje do besvesti,tapetarija,kormilarnica spakovana po P.S.-u,sa pravim prekidacima,osiguracima,12v-220v,instrumenti,navigacioni i ostali,galanterija  lol na krstu ili rol-baru[sirena,reflektor,antene razne]nosac sidra,sidro,lanac,konop,konopi ili ti cime,boksovi razni,al ne kao Zorterovi lol,friz,sporet,sudopera,kompletno kupatilo,bar dve flo-jet pumpe sa razvodima,ventilima,prava vrata na spavacoj kabini,wc-u,kormilarnici,salonu i naravno od drveta,a ne od gvozdja,patosi drveni,a ne od gvozdja,svuda,osim po palubi,kavalitetno farbanje po P.S.-u,a ne ''sam li si ga krecio' opremanje krmene platforme,kupovina i postavljanje pogonske jedinice,brodske ili vanbrodske',i na kraju prozori od kaljenog stakla,kakav je i red,a lajsne spoljne alu ili prohrom.UHHHHH  roll4 .I onda izadje Sale i kaze ''sve to za 15000,a plovi i 17kmh nizvodno''.Ovde bre,i ako je nesto neko znao ima da se zaglupi nacisto,citajuci tebe Sale,a naopako da jos mora i da te slusa.Dule je lepo napisao da se danas najvise isplati kupiti polovan brod i to stranski,jer zna da ako neko hoce da opremi ovako plovilo,kao sto ja napisah,prelazi sumu od 35000evra,sto je najevtinija varijanta i penje se mnogo vise od toga.Ljudi krenu u sve to,vecina,pa na kraju mu je skiperska stolica barska,koju mu je neko poklonio,a umesto kvalitetnih pumpi stavlja kaljuzne,osigurace stavlja auto-osigurace,umesto brodskih  izolovanih kablova stavlja kucne,pleksi umesto stakla,itd,itd,i onda dobije SKLEP,koga posle ne moze da proda,jer ih ima koliko neces,na berzi.Moje je misljenje da si napravio kontra reklamu  ni krivom  ni duznom Zokiju,jer izazivas reakcije ljudi koji se razumeju vise od tebe u brodove i ne mogu da mirno citaju tvoja b....zganja.Ima i onih koji te podrzavaju u tome i uzivaju sanjajuci da mogu da priuste pravi brod od 11m za 15000evra,po tvojoj nebuloznoj prici Sale lol.Za glisere si potkovan dovoljno  k5,a nama sa gerijatrije nemoj da mutis vodu,ako Boga znas 114.Niko ne pominje ,sa stranskih sajtova,metalne brodove stare 30-40 godina,duzine 10-11m,sa cenama od 25-70000evra.Zasto.Pa zato sto su odradjeni po P.S-u i odrzavani,a ima se sta i odrzavati.Ajd sad,sto neko rece,svi u kafanu  114 lol
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #799 poslato: 31, 05, 2012, 19:47:16 posle podne »
P.S. Izdrzao sam par stranica da se ne javim,al na kraju prokuvah  sB0 taz
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #800 poslato: 31, 05, 2012, 20:39:44 posle podne »
Jbg sad i ja ne izdrža  sB0
Istina je to što kažeš za opremanje plovila - košta pakleno i dok je ne ugrađeno a tek kad se proba montirati pa shvatiš da ti treba ovo i ono cifra još više raste, može i drugačije i puno jeftinije, može i kaljužna umesto prave pumpe, može i iverica umesto špera ali kako god obrneš i okreneš to bude polu rešenje. JBg ja probao sa nekim kineskim invertorima pa onda mi jedan odmah crkao a drugi sam spalio posle sat vremena pri čemu ni jedan ni drugi nije terao frižider. Na kraju kupih pravi sinusni invertor i sve radi kako treba a da sam ga odmah uzeo ne bih bacao pare na kineze. Ipak ton ti nije odgovarajući posebno prema Saletu (iako se više slažem sa tobom) jer ovde je najbitnije ko je koliko preplovio a mislim da bez obzira što je malađi od tebe ima više preplovljenih km.

Van mreže Bucho

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 300
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #801 poslato: 31, 05, 2012, 20:53:05 posle podne »
Ljudi, pokusavao sam da se ne nerviram i ne javljam, ali preteraste. Kome se ne svidja Zokijev brod neka ne otvara i ne cita post. Pustite ljude kojima je to mera po novcaniku i potrebama neka citaju i neka se dive. Necemo mi svi preko okeana. Vecini je dovoljno da plovi koliko ima novca i da uziva na vodi. Ja bih voleo da vozim AUDI ali vozim ASKONU. Isto da imam 50.000 e, sigurno nebih gledao takve brodice. Ali posto nemam, gledam ono sta bih mogao da priustim. Pustite coveka da radi za onoga kome se to svidja. no125

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #802 poslato: 31, 05, 2012, 21:55:28 posle podne »


« Poslednja izmena: 01, 06, 2012, 10:47:44 pre podne mossi »
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #803 poslato: 31, 05, 2012, 22:37:48 posle podne »
« Poslednja izmena: 31, 05, 2012, 23:16:16 posle podne Kapetan »
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #804 poslato: 31, 05, 2012, 22:49:22 posle podne »
Bucho,ne se sekiraj,bre,kao sto si procitao do sada,ja ne pljujem po Zokiju i njegovim camcima.Svaka roba ima svoga kupca,to je zakon,i ja to postujem.Valjda si procitao sta do sada napisah  k5 114
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #805 poslato: 31, 05, 2012, 22:58:18 posle podne »
A sta fali mojim boksovima?
Ima bre da u njih stane i vise nego u onim brodovima od 50.000 jura.
 ha lol ha stri stri

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #806 poslato: 31, 05, 2012, 23:12:50 posle podne »
« Poslednja izmena: 31, 05, 2012, 23:15:51 posle podne Kapetan »
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #807 poslato: 31, 05, 2012, 23:16:14 posle podne »


Sale, imali smo već razgovor na ovako ponašanje.

 454 yg
« Poslednja izmena: 31, 05, 2012, 23:16:51 posle podne Kapetan »

Van mreže Stevan

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 92
  • Pol: Muškarac
  • Beograd
    • berzabiljaka
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #808 poslato: 11, 07, 2012, 13:00:10 posle podne »
Radi li se u toj radionici? Ima li koja nova fotka?

Van mreže petar_kozic

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 920
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #809 poslato: 11, 07, 2012, 14:02:10 posle podne »
Zoki (Kacintata) samo cita forum, ne ucestvuje (pise) u temama vise. Ono sto ponekad vidimo to je sto Sale slika pa postavi.