Autor Tema: Domaca proizvodnja Zoki  (Pročitano 234437 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže splavarsale

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 122
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #15 poslato: 26, 06, 2009, 23:38:54 posle podne »
slazem se,hteo sam samo komotno kabino,i stajacu visinu na palubi.moglo je nize ali je jako komotno i funkcionalno.usvajam primedbe.sledeci ce biti sa visim koritom a nizim kabinama i sa polukruznim prozorima.pozdrav zoki


U zdravlju ti njega da vozis  :drinks:

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #16 poslato: 27, 06, 2009, 09:42:21 pre podne »
Obavezno slike...  :dance:
Dunav je moje more.....

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #17 poslato: 27, 06, 2009, 10:11:11 pre podne »
Niskobudzetno!? To je bas diskutabilno...

http://www.navodi.com/Berza_005/044.html
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže splavarsale

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 122
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #18 poslato: 27, 06, 2009, 16:15:51 posle podne »
ovaj je prodat za 6400e i nalazi se na 10 km save.za 10-15 dana yavrsavam novi.veci lepsi.......

Taj je sada ispod mene,vidjam ga

Van mreže samardza

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 622
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #19 poslato: 27, 06, 2009, 18:51:23 posle podne »
Lepa ladja ali bez 20000e neracunati

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #20 poslato: 28, 06, 2009, 11:33:48 pre podne »
Barba,sam si radio restauraciju na svojoj pasari i to samo ispod vodene linije i pisao koja je muka raditi sa brusilicom,e sad zamisli tek kako je raditi sa brusilicom kad seces i brusis metal,da ne pricam o zavarivanju i dimu i ostalim peripetijama.Kome je mnogo uvek moze da uzme aparat za zavarivanje,brusilicu,breneri ostali alat i sam da radi.Uostalom svaka roba ima svog kupca,a taj camac sa berze sam licno video u Lestanima u hali gde peskiraju,tako da znam o cemu je rec.I sto kaze Zoki,najlakse je sedeti sa strane i kritikovati...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #21 poslato: 28, 06, 2009, 20:05:48 posle podne »
Niskobudzetno!? To je bas diskutabilno...

http://www.navodi.com/Berza_005/044.html

ta ladja je proizvedene u Smederevu kod Drgana... jos dok se gradila promenila je par vlasnika.... nesto nije uredu sa tom ladjom ...

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #22 poslato: 28, 06, 2009, 20:23:38 posle podne »
Nisam niciji zastitnik,samo odlicno znam sta je brusilica i rad sa njom(moja najomiljenija alatka)bravarija takodje.Sto se tice broda sa oglasa trebao sam da radim ogradu na njemu,tako da znam o cemu je rec.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #23 poslato: 28, 06, 2009, 20:51:07 posle podne »
Niskobudzetno!? To je bas diskutabilno...

http://www.navodi.com/Berza_005/044.html

ta ladja je proizvedene u Smederevu kod Drgana... jos dok se gradila promenila je par vlasnika.... nesto nije uredu sa tom ladjom ...

Problem je sto je narucilas kupio plastikanca za 20 soma, a ovo batalio, pa se sada ladja kurva od nakupca do nakupca, pardon, od bizmismena do bizmismena. Bar sam ja tako cuo.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže rele

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 16
    • Pro Shine
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #24 poslato: 28, 06, 2009, 22:09:11 posle podne »
ne smatram da  mi je vlada zastitnik,vec neko ko je iskusio sta je bravarija i ko zna koliko je to krvav posao.racunao sam grubo,na ovakvom brodu ima oko 400 m linijskog,vodonepropusnog vara,cesto dvostranog.trziste sve nanivelise,da je preskup,ne bi se prodao 15 maja,niko danas nije mutav da ne zna da uradi konekciju i pretragu ponude par vidjenijih proizvodjaca.procitao sam  jos jednu opasku,saberes 20-ak tabli lima, i to je to........lim je u celoj prici najjeftinijigde je gas,zica,40 kg farbe,sve se radi dvostrano,gdesu stakla,laminat,sunjer,mebl,daska,firnajz,sandolin,lak,staklorezac,tapetar,stolar,elektricar,montaza komandi,...........dobro vlada rece,ko moze bolje,svaka cast....ja cu se truditi da na svakom sledecem plovilu popravim kvalitet i preciznost izrade,prihvatim svaku konstruktivnu kritiku,oko dizajna,proporcija,plovnosti,zavrsne obrade,ali ,ovakve komentare,smanram laickim i olako izrecenim.uostalom,postoje mnogo bolji  brendirani brodovi istih gabarita,pa neka dopisu jos jednu nulu na cenu moga,i neka ih kupe pozdrav zaki


Apsolutno si u pravu,samo napred i radi a sve će doći na svoje,moj drugar to radi i stvarno je jako zahebano ali i unosno.Vremenom ćeš biti sve bolji i bolji proizvod koji napraviš,a i što se kaže 100 ljudi 100 ćudi.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #25 poslato: 28, 06, 2009, 23:22:04 posle podne »
Auuu, ispalo je bas bezveze, nisam imao za cilj da napadam majstora, vec da ukazem na potpuni disparitet cena. Stvar je afiniteta, ja bi npr pre kupio onu ladju i sredjivao je lagano 20 godina, neko bi odmah da ima sve za relativno male pare. Inace i ja sam sahranio brusilicu, ali sam zavrsio posao, pa ako hoces da se menjamo, dacu ti ja pasaru, a ti meni ovu ladju sa slike kad prodas svoju.  :lol:

Pozdrav,
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #26 poslato: 28, 06, 2009, 23:32:28 posle podne »
Ma nema problema, toga ima koliko hoces sada kad sam resio da se zenim, samo moraces da das i motor kao svadbeni poklon. Cisto da ladja bude kompletna. :drinks: :drinks: :drinks:
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #27 poslato: 28, 06, 2009, 23:45:04 posle podne »
.... ljubi tamo gde nejvise vole
gde priznaju ili gde ne priznaju ?  :yahoo:

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #28 poslato: 29, 06, 2009, 00:00:02 pre podne »
E sad posto obojica pecate moram da vam ispricam jedan vic, ali nemoj opet da padne prepirka. Brisite ako je previse vulgarno.

Pecaju iskusan alas i novajlija na vodi i kaze ovaj iskusni: Ako ti je sa leve strane bacaj udicu levo, ako je sa desne bacaj desno. Pita ovaj pocetnik: A sta ako stoji pravo? A odgovara stara kuka: E oni kojima stoji pravo, ti ne idu na pecanje, oni su kod nasih zena.

"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja Zoki
« Odgovor #29 poslato: 29, 06, 2009, 00:13:21 pre podne »
zakuvava se,volimo mi vodu nautiku ,dunav i savu, ladje ali zene ce nam doci glave,otvaram novu temu,pa nek sve prsti......................


Slazem se u potpunosti........