Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 2825 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zeljko_srb

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 91
  • www.mojaladja.com
    • libis
  • Veličina: 3.5
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #15 poslato: 21, 05, 2022, 11:54:41 pre podne »
Da bih ga spustio u vodu makar na probu moram mu resiti zrcalo. Plasticar ce resiti sta treba da se resi, ofarbacu ga, i onda moze da padne proba sa tomos 4. Njoj treba servis, promeniti ulje ili sta vec treba. Ako nema nikakvog smisla i ne funkcionise. Lepo odmah u oglase. I vijam dunavski alu camac oko 5m. To mi je krajnji cilj s nekom hondom 20kom 4t. Znam i ja sta valja :D

Van mreže vepar

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 827
  • Pol: Muškarac
  • www.maiordomus.co.rs
    • Princeza
    • Maior domus doo
  • Brod tip: Celicni tabanas sa kabinom
  • Marina: SREU Liman Novi Sad
  • Veličina: 9m
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #16 poslato: 21, 05, 2022, 11:59:50 pre podne »
Dobro dosao, zelim ti da uzivas na vodi kao i mi! Da je opasno na Dunavu sa tim camcem, jeste! Ali je opasno i voziti auto pa svi vozimo. Ne daj da te obeshrabre, kada je reka mirna mozes se vozati i na duseku! Ja sam kao klinac sa tomosom 3.5 tako zvanom lamom i camcem od 2.7 aluminijumskim proveo 4 godine. I prevezao stotine ljudi i nikome nista nije falilo. Naravno uvek treba biti oprezan i razmisliti 3 puta pre nego sto krenes preko Dunava. I treba ga postovati doveka! Taj camac je ok da probas i ako te vozi da sto pre uzmes nesto za Dunav. Makar i siklju celicnu od 6 m i tomos 4 bolje je nego ovo mnogo, ne bi me zacudilo da i ide brze... Ali ovo sto imas je sasvim dovoljno za start i sto pre upoznaj tomosa jer je to kanta koju ces popravljati svaka 3 dana na vodi!
Bitno je jedno, a to su dve stvari rad, red i disciplina!

Van mreže zeljko_srb

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 91
  • www.mojaladja.com
    • libis
  • Veličina: 3.5
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #17 poslato: 21, 05, 2022, 12:09:01 posle podne »
Svidja mi se tvoj komentar!

Jedan kucni prijatelj mi je rekao davno. Bilo kakav camac je bolji od nikakvog camca! Tako da nosim se time, za pocetak ovako, pa kad mi udje pod kozu, idem na bolje polako. Od neceg se mora poceti.