Autor Tema: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan  (Pročitano 45823 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #45 poslato: 16, 10, 2010, 13:36:23 posle podne »
Neki samo prate a neki bogami i skupljaju ideje. Samo napred.  :good:

Sviđa mi se način prezentacije projekta. Vidi se da se radi od srca. Biće super brodić.  :drinks:
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže igorbos

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 417
  • Pol: Muškarac
  • Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara.
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #46 poslato: 16, 10, 2010, 15:52:12 posle podne »



                                                 :good:
Igor

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #47 poslato: 16, 10, 2010, 23:22:32 posle podne »
NESEKIRAJ SE TI ZA NAS I NASE PRACENJE . nego ti radi ,slikaj i kaci a mi cemo ti uredno kada zavrsis reci sve sto nam se nesvidja . :lol: :lol: :lol:.
najbitnije je da ti to radis sa puno ljubavi i nebrini toliko za estetiku jer je to malo relativno nego na kvalitet rada i funkcijonalnost.
pozdrav i samo napred :good: :drinks:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #48 poslato: 17, 10, 2010, 19:57:40 posle podne »
Danas sam krenuo "samo " da odradim par sitnica tj da otvorim servisnu rupu na jednoj stranici i rekao sam sebi ;nista danas vise....onda sam ugledao oduske na zrcalu koje su ostale iz vremena kad je ovaj camac imao stabilni motor ...RUZNO.. otvor za cep za gorivo gomila kojekakvih rupa koje su bivsi vlasnici olako bushili za sve i svasta...
poturio sam parcice stiropora i nalio otvore stakloplastikom....uradjeno....e onda umesto da se odmaknem i odmorim akcija se nastavlja....otvorim ubodnom testerom rupu pa L lajsna u krug i pop nitne pa nalivanje stakloplastikom i onda prelazak na pravljenje poklopca....
 evo i slika za danas...
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #49 poslato: 17, 10, 2010, 19:58:50 posle podne »
jos
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #50 poslato: 19, 10, 2010, 01:04:41 pre podne »
danas sam uradio i poklopac. kupio sarke a onda u prodavnici beo marine ugledao plasticni sa sve mehanizmom i sarkom za 1700 dindzi .. ljudi da sam se mogao dohvatiti zubima za zadnjicu .... a ja tri dana brusim secem ...tresem lupam udaram cekam da se stegne plastika a imam jos i da ofarbam ogitujem...nekad je stvarno lakse otici i "platiti skuplje" no dobro...pamet u glavu .
evo kako izgleda moj frankenstajn pre brushenja i farbanja..reciklirao sam i deo plastike mkoji sam isekao na palubi.
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #51 poslato: 22, 10, 2010, 00:38:07 pre podne »
danas sam celi dan ukrajao shperku  za kojekakve police i ostave.... prodje dan ko nista ... sad ostade dilema .. ako rad oslobadja zasto ja nisam izasao dva meseca iz dvorista!!  :preved:
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže IKA

  • Tisa
  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1902
  • Pol: Muškarac
    • trenutno bezimen
  • Brod tip: samogradnja-Ika design-zetovo vlasništvo
  • Marina: Tisa-9km,desna obala,šesta vrba od mosta
  • Veličina: 6,5m
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #52 poslato: 22, 10, 2010, 19:45:20 posle podne »
Samo je pitanje , od čega to rad oslobadja.
U tvom slučaju oslobodjen si izlazaka

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #53 poslato: 22, 10, 2010, 20:46:18 posle podne »
danas sam celi dan ukrajao shperku  za kojekakve police i ostave.... prodje dan ko nista ... sad ostade dilema .. ako rad oslobadja zasto ja nisam izasao dva meseca iz dvorista!!  :preved:

Eh, moj Mesečaru, rekao bih da se ne unosite u posao koji radite. Inače ne biste imali vremena za tako duboke misli o tome da li rad oslobadja i šta i od čega oslobadja.

Molim da se više i ozbiljnije posvetite radu kako bi kraj priče bio u skladu sa početkom i našim očekivanjima.


Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #54 poslato: 22, 10, 2010, 21:03:03 posle podne »
E, Lazo, Lazo......
Nisi razumeo coveka. Njega je rad oslobodio od zene i njenih gundjanja ali nije od boravka u sopstvenom dvoristu...... pa mu to skoro dodje na isto. Zena kontrolise (povremeno) radove, i naravno uvek ima komentare........ :taunt: :taunt: :wild:

Van mreže barbanesa

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 998
  • Pol: Muškarac
    • Lence
  • Brod tip: Metalni
  • Marina: Dsrv Karaburma
  • Veličina: 9,5m
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #55 poslato: 22, 10, 2010, 21:17:16 posle podne »
I to u vecini slucajeva negativne :nono: :shout:
Blago onom ko mlad poludi ceo mu zivot u veselju prodje

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #56 poslato: 22, 10, 2010, 21:20:45 posle podne »
I to u vecini slucajeva negativne :nono: :shout:

To se podrazumeva !!!! :shout:

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #57 poslato: 22, 10, 2010, 21:24:12 posle podne »
E, Lazo, Lazo......
Nisi razumeo coveka. Njega je rad oslobodio od zene i njenih gundjanja ali nije od boravka u sopstvenom dvoristu...... pa mu to skoro dodje na isto. Zena kontrolise (povremeno) radove, i naravno uvek ima komentare........ :taunt: :taunt: :wild:

Pa, sad - dobro, ako se o tome radi.

Nisam ja nikada ni rekao da mi "klikeri" rade 100 na sat. Umem ja da "zaribam".

A i to šta je bolje - pobeći od žene ili ostati u dvorištu? Ma, to jedno bez drugog ne ide. Nemoguća misija! Ali ne bih ja rekao da je Mesečareva žena neka oštrokondja, čak i ako gundja.
Sve dok ona gundja ali dozvoljava da on nastavlja sa radovima - dotle je sve u redu. To je samo podsticajna kritika.
Eh, neki ljudi su baš imali sreće kad su se ženili...

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #58 poslato: 22, 10, 2010, 21:31:00 posle podne »
Ne gundjau samo oštrokondje, i fine dame ponekad ne mogu da ćute već nam pridikuju. A to što dozvoljava da radi...... pa nije otišao daleko. Tu joj je na očima, bolje nego da se naljuti pa ode u kafanu. Ovako je pod "kontrolom".

A ne verujem da si se i ti "loše" oženio....  :taunt: :taunt:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Projekat "Gavrilo " ili kako sam ga okrenuo ,obrnuo sad vise nije tako dosadan
« Odgovor #59 poslato: 22, 10, 2010, 21:31:54 posle podne »
Opet off-ujemo.... :wild: :suicide: