Autor Tema: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora  (Pročitano 34984 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #30 poslato: 22, 07, 2009, 12:11:07 posle podne »
Ne znam sta je sa tim ljudima(mislim na servisere uopste) ? Dali se u pocetku ponasaju kao profesionalci (na koje mi sa ovih prostora,ruku na srce,nismo navikli) ili sta drugo ,ne znam.Ja sam moju Hondu nosio jesenas,sve sto treba zamenjeno,nastelovano,konzervirano...Meni je to delovalo sasvim ok.E,sad ...

Van mreže HUMMER

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • Pol: Muškarac
    • HUMMER
  • Brod tip: Samogradnja metal
  • Marina: Jedriličarski klub Vojvodina NS
  • Veličina: 7x2
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #31 poslato: 23, 07, 2009, 22:16:21 posle podne »
Ne znam ljudi sta se desilo, uvek sam u "Elku" bio profesionalno usluzen i izasao zadovoljan, verovatno ste naleteli na "zutu minutu" ili neke lose dane... svi ih imamo... ne znam, desi se svima.

Van mreže Labud 1258

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 427
  • Pol: Muškarac
  • Ko ne voli karanfile ne treba da živi
    • Revir 2
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #32 poslato: 23, 07, 2009, 22:20:45 posle podne »
uvek sam u "Elku" bio profesionalno usluzen i izasao zadovoljan


koliko si ti tačno izašao zadovoljan ? jesi imao problema sa svrabom posle ?

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #33 poslato: 27, 07, 2009, 01:03:05 pre podne »
imam utisak da cemo uskoro pre odlaska kod majstora otici u crkvu da se pomolimo....
surova realnost...

Van mreže vulesan

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #34 poslato: 27, 07, 2009, 07:12:56 pre podne »
Dobro receno za ovaj svrab.... pet puta sam im rekao da mi kazu koliko ce sta kostati , pre bilo kakve popravke, ali ne vredi nista, filozofija i samo filozofija.naravno moj motor je i dalje rasklopljen, evo vec treci mesec,cini mi se iz cistog fazona da ne mogu da ga uzmem, a na njemu nije nista konstatovano, ali se bar zna cena da je 200 eur , samo za rasklapanje motora bez ikakve dijagnoze da se malo majstori igraju i mozda nesto nauce, ali zato cu ja da platim obuku tih istih. Profesionalno , kao sto neki ovde tvrde nema sta!!!!

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #35 poslato: 27, 07, 2009, 11:06:38 pre podne »
Verujem da niko ovde ne prica nista napamet.

U mom slucaju, dobar dan-dobar dan, evo motora, daj da vidim, aha, to i to, preporucujem ti da uradis i ovo,
moze varijanta a za 150e, moze varijanta b za 200, ti izaberi, bice gotovo sutra.
Hvala lepo - molim lepo.

Dosli sutra, okacili ga, probali, sve fino, pokazali mi jos ovo i ono i obrati paznju na to i to...

Kulturni, ljubazni, sve uradjeno kako treba, evo ga motor tri godine kasnije samo sipas chorbu i pevas.

To je moje iskustvo, a vidim da nas ima jos koji smo zadovoljni do neba.

E sad, mi smo naleteli bas na coveka vlasnika (Vlada), sa njim smo kontaktirali i pre polaska za Futog,
tako da eventualno moze da bude to, mada opet ne verujem, svi koje smo tamo zatekli su bili super profi...
MPE

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #36 poslato: 27, 07, 2009, 11:11:19 pre podne »
Rekao bih da je Shomi u pravu,ipak ima raznih ljudi...
A mozda majstori nisu bili raspolozeni pa... :aggressive:

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #37 poslato: 27, 07, 2009, 11:32:36 pre podne »
Meni je na Hondi redovan servis radio neki drugi majstor (ne znam mu ime) ali je Vlada dosao da obidje sta se radi,pitao dali imam sve sto treba od materijala i delova,kada sam rekao da sam sve sam doneo rekao je "ok ,to je lepo".Posle obavljenog servisa porazgovarali smo malo na temu odrzavanja i redovnoh servisa i to je to.

Nisam imamo nikakav kvar vec je to bio samo redovan servis.Ipak mislim da je Shomi u pravu,prvo se treba dobro raspitati o svemu,rokovima i pogotovo ceni,pa onda nema iznenedjenja.Ovo ne mislim samo na gorepomenuti servis vec uopste.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #38 poslato: 27, 07, 2009, 11:36:52 pre podne »
Nisu samo oni u pitanju,slicna situacija je i sa ostalim servisima....
Ruku na srce nadjoh odlicnu varijantu i za sada sam zadovoljan :)

Van mreže vulesan

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #39 poslato: 27, 07, 2009, 15:48:45 posle podne »
Vidite, nisam imao nameru da se pokrene prica, da se servis napada ili se brani, samo sam izneo konstataciju koja mi se desava.
Na zalost zivimo u zemlji u kojoj je sve tako kako je, pa tako i u ovoj sferi. Sa napretkom tehnike i elektronike zadaje se glavobolja nasim majstorima, koji nisu dalje stigli od tomosa 4, i njemu slicnih. Sa punim pravom mogu da kazem da u Srbiji ne postoji ni jedan jedini pravi servis za vanbrodske motore.Ako je neko ovde zadovoljan sto mu je majstor zamenuo ulje , svece, ili impeler, evo ja pristajem da im to promenm za dzabe.
Ono sto je ovde problem, su priuceni majstori i njihovi pomocnici, kojima svako pominjanje elektronike predstavlja propast.Posto svi novi motori imaju tzv motorni kompjuter, te je za popravljanje takvog motora potrebno i poznavanje racunara, tako da oni koji su na nivou tomosa 4, nece moci ovo da poprave, nego ce zavlaciti i muljati do iznemoglosti.Posto ovde pricamo o profesionalnosti, upravo bi bilo profesionalno da majstor ili njegov pomocnik odu negde na obuku pre nego sto se uhvate "posla", mada je danas moguce i po internetu mnogo toga naci i saznati.Ne mozete da se bavite nekim poslom, a da samo pola posla znate, a da o drugom delu nemate pojma, u stvari ovde je sve moguce.Posto je ovde najbitnije da dobijete necije strano zastupnistvo, a onda polako zaboravite na posao, ali samo kad malo zagrebete po povrsini videcete da ovde niko od servisera nema nikakvo zastupnistvo, vec od zastupnika zastupnik pa njegov poznanik.da je to pravo zastupnistvo onda bi doticni imali podrsku proizvodjaca, imali bi tehnicku podrsku u popravci, ovako "mi smo pametniji" sta ce nama to?.

Van mreže fisherman

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 436
  • Pol: Muškarac
  • 44°42'5"N 20°18'32"E
    • Docek Nove godine
Odg: ???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #40 poslato: 17, 08, 2009, 09:15:37 pre podne »
Ljudi hvala na pohvalama   :good:  ali ako nastavite tako uobrazicemo se  :smile:  sala naravno

evo i maila sa kojeg se odgovara obicno svakih pola sata-sat dok traje radno vreme (08.30-16.30) ,a kad nije radno vreme onda se odgovor ceka max. 24h

elkomarine@gmail.com

Pa jbg... izgleda smo ih previshe hvalili ....

Van mreže rade

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 483
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #41 poslato: 17, 08, 2009, 15:22:36 posle podne »
Ja pentu dobio nazad jer nema delova a kada sam je terao rekli nema problema.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: ???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #42 poslato: 03, 11, 2009, 13:13:50 posle podne »
Ljudi hvala na pohvalama   :good:  ali ako nastavite tako uobrazicemo se  :smile:  sala naravno

evo i maila sa kojeg se odgovara obicno svakih pola sata-sat dok traje radno vreme (08.30-16.30) ,a kad nije radno vreme onda se odgovor ceka max. 24h

elkomarine@gmail.com

Pa jbg... izgleda smo ih previshe hvalili ....

Izgleda....Na mail se ne odgovara vec neko vreme...jbg,imaju ljudi posla

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #43 poslato: 24, 01, 2012, 17:00:03 posle podne »
Ljepoja , ako imas svoj servis nije nikakav problem da se ovde reklamiras!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #44 poslato: 30, 11, 2012, 09:09:56 pre podne »
Ako neko treba u da ide u Futog kod Ljepoje nek se javi pa da podelimo troskove puta. Ja s Puntom mogu da primim jednog sa motorom.
Isao bih ovih dana, da uradim motor kako treba pa da mirno cekam sledecu sezonu.