Autor Tema: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora  (Pročitano 34745 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dule

  • Gost
ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« poslato: 14, 03, 2009, 02:31:04 pre podne »
servis Vanbrodskih motora

ELKO Futog
Milana Vidaka 16a
021-893-474

http://www.motonautikaelko.co.rs/
« Poslednja izmena: 14, 03, 2009, 03:11:38 pre podne Dule »

Van mreže giganova

  • Moderator
  • Veliki Rovac
  • *****
  • Poruke: 647
  • Pol: Muškarac
  • podsetnik sta nam sledi od evrope
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #1 poslato: 14, 03, 2009, 09:36:13 pre podne »
Ako je ovo Vlade iz Futoga radionica onda za svaku preporuku.Mislim da su trenutno naj korektniji majstori na nasim prostorima.U par navrata sam koristio njihove usluge i sve naj....

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #2 poslato: 14, 03, 2009, 11:12:26 pre podne »
Ja sam jesenas nosio Hondu na redovan servis i konzervaciju i mogu vam reci da su izuzetno profesionalni i usluzni.Dok se u Beogradu ne pojavi neko kao ELKO sevis ,moj savet je :pravac Futog

Van mreže ljepoja

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 96
  • Pol: Muškarac
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #3 poslato: 14, 03, 2009, 20:51:19 posle podne »
to je taj servis  :smile:

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #4 poslato: 15, 03, 2009, 13:39:06 posle podne »
Ja sam jesenas nosio Hondu na redovan servis i konzervaciju i mogu vam reci da su izuzetno profesionalni i usluzni.Dok se u Beogradu ne pojavi neko kao ELKO sevis ,moj savet je :pravac Futog

Vlado da li si morao da zakazujes, kolika je cena za redovan servis za zamenom ulja, filtera, svecica itd., koliko traje? Jas bi trebao da nosim na redovan servis Hondu 8KS 4 takta iz Bgd, pa za koliko vremena se sve zavrsi. Hvala ti unapred.
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže ljepoja

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 96
  • Pol: Muškarac
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #5 poslato: 16, 03, 2009, 03:11:35 pre podne »
Ja sam jesenas nosio Hondu na redovan servis i konzervaciju i mogu vam reci da su izuzetno profesionalni i usluzni.Dok se u Beogradu ne pojavi neko kao ELKO sevis ,moj savet je :pravac Futog

Vlado da li si morao da zakazujes, kolika je cena za redovan servis za zamenom ulja, filtera, svecica itd., koliko traje? Jas bi trebao da nosim na redovan servis Hondu 8KS 4 takta iz Bgd, pa za koliko vremena se sve zavrsi. Hvala ti unapred.

moze sve odmah da ti bude gotovo ! znaci dodjes,ostavis motor odes na cugu negde i vratis se po njega i kuci  ne moras nista preterano da se najavljujes ali dobro je da znamo kad neko dolazi,a hoce da se odmah zavrsi,cisto zbog raspodele vremena ! cena ti je na pm :)

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #6 poslato: 16, 03, 2009, 09:02:56 pre podne »
Zakazivanje bar dan ranije.Ja sam doneo svoje ulje za motor i menjac,svoje svecice.Ispiranje motora pre promene ulja u motoru,konzervacija,promena oba ulja,stelovanje nekog srafa na karburatoru (nije dizna) i to sve 1500,00.Vreme trajanja 20-tak minuta.

Ljude mozes i mejlom da kontaktiras sa bilo kakvim pitanjima i odgovaraju ti isto mejlom ili te nazovu na kontakt telefon da ti daju odgovor !!! E sad poredi tu vrstu usluge i ove majstore kod nas u Beogradu-Zemunu (mislim na Hondu).

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #7 poslato: 16, 03, 2009, 10:45:07 pre podne »
Vlado hvala. Pa to ne moze da se poredi sa "ovdasnjim" serviserima. Odo ja za Futog.
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže ljepoja

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 96
  • Pol: Muškarac
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #8 poslato: 17, 03, 2009, 02:28:30 pre podne »
Ljudi hvala na pohvalama   :good:  ali ako nastavite tako uobrazicemo se  :smile:   sala naravno

evo i maila sa kojeg se odgovara obicno svakih pola sata-sat dok traje radno vreme (08.30-16.30) ,a kad nije radno vreme onda se odgovor ceka max. 24h

elkomarine@gmail.com

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #9 poslato: 17, 03, 2009, 08:39:00 pre podne »
Ljepoja, da ne bude da vas samo hvalimo,evo i jedna primedba.Bilo bi lepo kada bi radili i subotom jer svi mi  koji smo zaposleni radimo bar do 15:30 ili 16 h tako da bismo dosli kod vas u servis,treba da uzmemo slobodan dan ili tako nesto.Makar svaka druga subota... :this:

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #10 poslato: 17, 03, 2009, 08:41:29 pre podne »
Istina, ja sam prošle nedelje terao auto na servis, i rekoh, kad već idem za NS, da poteram i pentu u gepeku, ali.... ne radite subotom  :this: :sorry:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #11 poslato: 17, 03, 2009, 12:13:48 posle podne »
ili ko pijaca od utorka do nedelje neradni ponedeljak :)

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #12 poslato: 17, 03, 2009, 12:43:16 posle podne »
Imam predlog:Svi koji bi za Futog se organizujemo,rezervisemo za taj dan kod Elka,nabavimo kombi potrpamo se u njega[naravno i motori sa nama]i taj dan servis se zove MOJA LADJA SERVICE!!!!Pre toga ih obavestimo ko bi sta radio[zbog delova]i tako spojimo lepo i korisno!!!Opet imamo okupljanje!!!Razmislite!!! :preved:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
???: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #13 poslato: 17, 03, 2009, 13:43:49 posle podne »
Deda, predlog ti uopste nije los. Jedino to za kombe ... bice maalo, a bus je preskup. Mislim da bi po par nas u kolima bilo bolje resenje. A onda zastavice na antene i ko svadba, u konvoju, prafac Futog :)
  Raspitacu se za kombi,mozda nabasam na nekog nauticara.A ovo sa kolima uvek moze,organizujemo se ko je kome blizu i put pod noge!Uputstvo za put:Poneti 2-3 stapa za pecanje i prekratiti vreme!!! :smile:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Одг: ELKO Futog - servis vanbrodskih motora
« Odgovor #14 poslato: 17, 03, 2009, 14:17:22 posle podne »
Moj karavan može da preveze trojicu i tri pente bez problema,( oborim pola zadnje klupe), a ako mu nakačimo i neku prikolicu, možemo ići 5:5! 
 :smile:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"