Autor Tema: Pasco FIX - Industrijski Lepak  (Pročitano 9391 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Pasco FIX - Industrijski Lepak
« poslato: 13, 03, 2009, 01:16:32 pre podne »
Evo malo predstavljanje firme Pasco Fix, juce smo Dule i ja skocili bili na njihovom standu i mogu reci da je lepak savrsen za popravke... trpi temperature od -30 do 170 celzijusa... industrijski je ...

Postoje tri komponente prva cisti, druga lepi , treca vari... moze posluziti za male popravke na plovilima od plasticnih do metalnih trpi 800 kg po kvadratnom santimetru ...

za test covek je presekao gumu promera 7mm i zalepio je , sve je trajalo 2 sec ... nakon toga je dao Duleti i meni da pokusamo da pokidamo .. naravno nije nam uspelo .. po njegovoj prici spoj je jaci od gume tako da ce pre puci guma nego spoj...

mala napomene od lepljenja do naseg "vucenja" proslo je recimo 5 sec za punu snagu lepka treba da prodje 6 casova...

cini mi se da ima upotrebnu verednost na svim vrstama cevi, creva, kanistera i slicno.... covek kaze da za njim mogu da se krpe i blokovi motora (komponenta varenje)

podaci:
Sasa Nikolic Direktor
065 85 22 708
sasanikol@microsky.net

www.pascofix.si


Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
???: Pasco FIX - Industrijski Lepak
« Odgovor #1 poslato: 13, 03, 2009, 02:49:13 pre podne »
KAKO NACI STAND
kada idjete u halu idite pravo da kraja stepenice na gore ce vam biti sa leve strane kada se popnete gledacete tacno na CaptJerrijev standi na pola puta sa leve strane cete naci stand ... mislim da je tacnije drugi stand sa levau tom prolazu

Van mreže VMilos

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 60
  • Pol: Muškarac
Odg: Pasco FIX - Industrijski Lepak
« Odgovor #2 poslato: 30, 07, 2009, 00:52:50 pre podne »
Evo drugari da se ne mucite:
Industrijski Visenamenski Lepkovi - Pasco FIX
Pasco d.o.o. Karadjordjeva 172, 34220 Lapovo
Telefon: 034-853-631
Mobilni: 065-85-22-708
           063-85-22-708
Kontakt osoba: Sasa Nikolic
www.pascofix.si

Inace mi ga koristimo u firmi za lepljenje svega i svacega i vise smo nego zadovoljni. Na nekom od sajmova  u Beogradu sam prisustvovao istoj prezentaciji sa gumenim profilom od nekih 7mm i isto je bilo. Moguce je vrsitti krpljenje bakarnih cevi (to mi je covek pokazao na prezentaciji) i vizuelno izgleda kao da je cev zavarena.

Nema greske, VRHUNKI DVOKOMPONENTNI LEPAK

Pozdrav,
VMilos
« Poslednja izmena: 30, 07, 2009, 12:34:20 posle podne VMilos »
Pod vodom mogu da izdržim duže, nego kod kuće !!!
Milosh The Great  :preved: