Autor Tema: plasticni burici za splav  (Pročitano 30489 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zvonimir

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 142
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • NADJA
  • Brod tip: Ika Titel - s a m o g r a d n j a
  • Marina: Marina Karaburma - Visnjicki rukavac
  • Veličina: 10 meteri
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #30 poslato: 24, 05, 2015, 00:36:16 pre podne »
Saso u pravu si da je tema plasticna burad, ali mi ovde razmenjujemo iskustva i misljenja pa ponekad i prosirimo temu. To je razlog sto pisemo I o betonskim pontonima.

Van mreže saso

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 8
  • www.mojaladja.com
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #31 poslato: 24, 05, 2015, 22:38:01 posle podne »

Van mreže bobspeed

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 9
  • www.mojaladja.com
    • moja barka
  • Brod tip: siklja smederevac
  • Marina: splav na savi
  • Veličina: 5,7m
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #32 poslato: 18, 09, 2015, 09:22:40 pre podne »
Zna li neko da mi kaze koliko otprilike kosta jedno plasticno bure... i ako znate koja je od firmi kod nas najpovoljnija za izradu plasticnih burica i pontona...

Van mreže bobspeed

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 9
  • www.mojaladja.com
    • moja barka
  • Brod tip: siklja smederevac
  • Marina: splav na savi
  • Veličina: 5,7m
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #33 poslato: 16, 10, 2015, 09:16:42 pre podne »
Imam prodlem sa buricima metalnim na splavu, zbog niskog vodostaja letos splav sedeo na buricima na zemlji i mulju, sad kad nadosla Sava ispostavi se da veliki deo tih sto su sedeli na mulju su propali i popili vodu. Zadnji deo splava mi sedi u vodi. Nadam se da cemo uspeti da podbacimo nove burice al ova kosava bas ne pomaze. Na prolece planiram da zamenim vecinu burica ispod splava. Pa se neckam da li da nabavljam metalne ponovo ili plasticne. Neka ideja mi je da bih mozda probao da nabavim komponentnu pur penu, pa da napunim burice bez obzira da li su metalni ili plasticni. Ne bi mogli da prime vodu ako se probuse... Al postavi se pitanje da li se posle isplati sve to na vecu kolicinu burica uopste raditi ili otici i kupiti ove plasticne pontone...
Misljenje iskustva i saveti dobro dosli, kao i brojevi telefona ljudi koji imaju metalne i plasticne burice...

Van mreže Drivee

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1293
  • www.mojaladja.com
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #34 poslato: 16, 10, 2015, 11:59:50 pre podne »
Zna li neko da mi kaze koliko otprilike kosta jedno plasticno bure... i ako znate koja je od firmi kod nas najpovoljnija za izradu plasticnih burica i pontona...

Pozdrav,

Od 400-800 dianra su burad od 220 sa dva cepa. Koriste ih najvise u coca coli u Zemunu. Vatrogasci za onu penu itd itd.. Imas na oglasima pa pogledaj, Ja sam kupio 5 kom za ponton.

Van mreže yoone

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 35
Odg: plasticni burici za splav
« Odgovor #35 poslato: 02, 11, 2022, 12:17:25 posle podne »
Da li neko zna da mi kaze za splav 9x8 da li je dosta 100 burica f600