Autor Tema: Nosači za štapove  (Pročitano 18231 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže srdjan72

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
  • Veličina: 6 m
Odg: Nosači za štapove
« Odgovor #15 poslato: 30, 08, 2015, 08:29:51 pre podne »
Zasto ne mogu da vidim sve slike sa tableta,telefona pa ni kompa?Na ovoj pa i drugim temama.  sha Tek treba da prepravljam camac koji sam kupio i isto kao i kolega Gandalf cu pecati sa 3.6 m stapovima a njegove slika ne mogu da vidim.Takodje bih uradio oslonce na dva mesta slicno kao na rod-podu pa me interesuju ideje.Imam i ja vise razlicitih drzaca za camac ali se ovi stapovi klate i osim toga zelim da postavim signalizatore zbog lepseg i mirnijeg spavanja.Dok ih nisam koristio ostao sam i bez stapa a i mnogo ribe jer zvoncici nisu odreagovali kako treba ili na vreme.

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Nosači za štapove
« Odgovor #16 poslato: 02, 09, 2015, 14:49:13 posle podne »
Zato što ih je onaj ko ih je kačio stavio na neki sajt koji više nije u fukciji.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Nosači za štapove
« Odgovor #17 poslato: 26, 01, 2017, 13:02:06 posle podne »
Прегледајући ову стару тему, наиђох и на слику из Дулетове поруке на којој се види држач за штап, намонтиран на оградицу чамца.

Обзиром да сам ових дана тражио где бих могао да нађем баш такве држаче, проверио сам преко интернета и упоредио с ценом у продавници Беомарине.

Тренутна цена држача као што је приказан на слици, у продавници Беомарине је нешто преко 3.900 динара (грубо: 30 евра).

Претрагом на Амазону и И-беју (E-Bay), видео сам такве држаче по ценама од 8 до више од 25 долара (7 и нешто до 23 и нешто евра). На то се доплаћује уколико желите бржу испоруку.

Дакле, прво, похвалио бих Беомарине што у својој понуди има и такве ствари а риболовцима бих препоручио, ако нису у журби и ако им плаћање преко интернета није страно, да размисле где ће купити.

Разлика у цени није мала.
« Poslednja izmena: 26, 01, 2017, 14:10:46 posle podne LSI »

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Nosači za štapove
« Odgovor #18 poslato: 26, 01, 2017, 13:17:58 posle podne »
Ево, за "неверне Томе", да не буде да ја то причам само онако...

Пар најјефтинијих (понављам, има и вишеструко скупљих - ко би га знао зашто?)