Autor Tema: Kako do splava  (Pročitano 14344 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže brm spasic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Kako do splava
« poslato: 20, 08, 2010, 21:02:45 posle podne »
Pa eto pitanje je možda i postavljeno i možda postoji negde odgovor ali ja nisam uspeo da ga nadjem. Ako postoji dajte link.

kao što glasi pitanje zanima me splav na desnoj obali Save. Tačnije kupio bih ili zakupio mesto za kućicu na vodi ali ne znam kako se i gde to radi. Ima li ih uopšte koje su cene itd.. U principu sve me zanima  jer sam potpuni laik a plan mi je da zakupim /kupim mesto pojma nemam koje veličine :) da platim pravljenje pontona a kućicu sam da pravim obzirom da sam direktno vezan za proizvodnju drvene stolarije i enterijera.

Dakle dajte odgovore... Željno išćekujem

Hvala unapred

Van mreže hallamiti

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 303
  • Pol: Muškarac
Odg: Kako do splava
« Odgovor #1 poslato: 20, 08, 2010, 21:05:50 posle podne »
na savi ces jako tesko naci mesto za splav, pogotovu oko ade medjice...ne kazem da ne moze, srecno.

mislim da ce ti captjerry najbolje reci

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kako do splava
« Odgovor #2 poslato: 20, 08, 2010, 22:40:31 posle podne »
prvo mesto onda splav ... ja sam se zeznuo i kupio splav  (pontone) a sada nema mesto...

Van mreže brm spasic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 7
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako do splava
« Odgovor #3 poslato: 20, 08, 2010, 22:53:15 posle podne »
Kakve si pontone uzeo.... Daj neki opis, sliku, stanje, cenu....

Jel se slav može praviti na vodi (mestu gde će biti) ili može i negde drugde pa da se odvuče do mesta?

Iskreno planiram da prvo nadjem mesto i pontone a onda lagano da krenem u proizvodnju kućice. Plan je možda nekih 30m2 u osnovi da bude kućica i koliko bude moglo okolo tresaica za ono znate, roštilj, ljulja sto i stolice... U kući obavezno jedna mala peć na drva... Zimi je meni lepše na vodi nego leti. Strana prema vodi će biti cela u staklenim vratima  :dance: itd itd

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Kako do splava
« Odgovor #4 poslato: 20, 08, 2010, 23:12:17 posle podne »
prvo mesto onda splav ... ja sam se zeznuo i kupio splav  (pontone) a sada nema mesto...

Vazno je da si shvatio gde si pogresio!! :lol:

Samo,znas onu : Pametni se uce na tudjim greskama a .........! :lol:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Kako do splava
« Odgovor #5 poslato: 21, 08, 2010, 08:40:23 pre podne »
Deda, :stop: :nono:
Nije lepo stajati čoveku na muku.

Iskoristiću priliku da i ja novom kolegi sa vode poželim dobrodošlicu i da istraje u svojoj nameri.
Neće biti lako ali kad jednog dana bude sedeo na toj svojoj terasi biće to osećaj kakav imaju i sve majke posle porodjaja - u trenutku zaborave na sve muke i bolove i uživaju u svojoj kreaciji. :good:

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Kako do splava
« Odgovor #6 poslato: 21, 08, 2010, 20:34:54 posle podne »
Lazo,Lazo!!! :nono:

Primedba je bila upucena Kapetanu,breeee!!! :lol:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže benson

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 24
  • www.mojaladja.com
Iznajmio bih privatni splav na Savi u toku leta
« Odgovor #7 poslato: 27, 04, 2013, 23:35:20 posle podne »
Iznajmio bih privatni splav na Savi u toku leta na potezu do Ostruznickog mosta sa prilazom za kola
Vlada
0638443843

Van mreže Danhil

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako do splava
« Odgovor #8 poslato: 30, 04, 2013, 10:20:37 pre podne »
Kakve si pontone uzeo.... Daj neki opis, sliku, stanje, cenu....

Jel se slav može praviti na vodi (mestu gde će biti) ili može i negde drugde pa da se odvuče do mesta?

Iskreno planiram da prvo nadjem mesto i pontone a onda lagano da krenem u proizvodnju kućice. Plan je možda nekih 30m2 u osnovi da bude kućica i koliko bude moglo okolo tresaica za ono znate, roštilj, ljulja sto i stolice... U kući obavezno jedna mala peć na drva... Zimi je meni lepše na vodi nego leti. Strana prema vodi će biti cela u staklenim vratima  :dance: itd itd
...ako si zeinteresovan može se naći još koje mesto na Umci ... a možeš doći i do mene pogledati konstrukciju ... pa ako ti se svidi možemo napraviti dogovor ...pozdrav  114

Van mreže miloos

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 1
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako do splava
« Odgovor #9 poslato: 08, 07, 2013, 11:34:49 pre podne »
Mozda je pogresno mesto za ovakvo pitanje, ali da li neko zna kako bi mogao doci da mesta za splav na savi? da li zna nekog da mesto prodaje? prednost bi bila struja i voda ali nije obavezno. Potez izmedju Ostruznice i Umke bi bio super.

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: Kako do splava
« Odgovor #10 poslato: 08, 07, 2013, 16:05:46 posle podne »
занима ли неког сплав на новом београду изнад 45-ог блока.поседујем сву потребну документацију
 a0335    25648    4587   harm