Autor Tema: Marko u Dalmaciji!!  (Pročitano 2132 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Marko u Dalmaciji!!
« poslato: 17, 08, 2010, 12:21:02 posle podne »
Cerka i unuk su proveli nekoliko dana na Makarskoj rivijeri i nisu imali nikakvih problema osim sto su malo dana bili!Unuk Marko je trazio da postavim i njegove slike da cike vide a ne samo moje sa mog odmora!! :)
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Marko u Dalmaciji!!
« Odgovor #1 poslato: 17, 08, 2010, 17:42:30 posle podne »
Unuk Marko se pobunio sto sam postavio malo njegovih slika pa evo jos koja!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Marko u Dalmaciji!!
« Odgovor #2 poslato: 17, 08, 2010, 17:52:31 posle podne »
     Makarska rivijera je najljepši dio jadranske obale u RH. Turizam je tu donio velike pozitivne promjene, pa ne vidim razloga da bi netko imao ovdje problema, ako se ponaša u granicama normale. Vjerujem da im je tamo bilo izvrsno.  :drinks: :drinks: :drinks:

Dragi Olimpe,ajde da ne ulepsavamo strvari previse!Slucajno mi je tasta Dalmatinka iz Velikog Prologa kod Vrgorca pa imamo rodbinu dole na moru i to je pomoglo da sve prodje bez problema!Svi znamo da je za Srbe jedino,koliko-toliko bezbednu u Istri!Kao sto ni u Sarajevu nisam bio od pocetka rata tako necu ni u Tucepe gde sam ludovao u mladosti da mi neki kreten ne pokvari lepa secanja!!!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže barbanesa

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 998
  • Pol: Muškarac
    • Lence
  • Brod tip: Metalni
  • Marina: Dsrv Karaburma
  • Veličina: 9,5m
Odg: Marko u Dalmaciji!!
« Odgovor #3 poslato: 17, 08, 2010, 23:04:51 posle podne »
Ma mante politiku ovde je rec o dedinom unuku i njegovom odmoru ziv on nama bio puno godina i posao dedinim stopama..
Marko samo napred :smile:
Blago onom ko mlad poludi ceo mu zivot u veselju prodje