Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

i uspeli su na kraju

(1/3) > >>

captjerry:
posle duge borbe, definitivno su mi ukrali ovaj objekat sa slike, to je konstrukcija dugacka 12 m na 4 polietilenska pontona. Bio je vezan izmedju starog zeleznickog mosta i gazele. ukrali su verovqatno i dva velika danfort sidra, mada je mogce da su samo konope pstili u rek...sta god, nema ih...znam da je konstrukcija verovatno izmenjena ali pontoni se ne mogu prepravljati, sem u fabrici pa ako neko slucajno naleti na bele male pontone nalik na ove, neka mi javi. Hvala unapred...

Kapetan:
jesi siguran da nisu potonuli ? celu zimu su bili pod vodom ...

captjerry:

--- Citat: Kapetan  03, 08, 2010, 15:18:03 posle podne ---jesi siguran da nisu potonuli ? celu zimu su bili pod vodom ...

--- Kraj citata ---

100% siguran...pre dve nedelje su bili tamo, sve je bilo ok, onda kad sam te zvao za tvoja sidra...proverio sam tad i vezove i sidra...nemogce je i da se otkacila konstrukcija, izdrzala je i poplave i brzu vodu i oluje... pa cak i da se kojim slucajem to desilo, zakacili bi se na BBP-ove krseve nagomilane nizvodno...jednostavno, neko je dosao camcem , presekao kanap i odvezao se lagano, u okolini nema zive duse...

poljo:
Druze , zalosno , sta drugo reci. Jel ti ta konstrukcija sluzila kao mehanizam za skretanje otpada koji nosi voda ? Lici mi na tako nesto

STG:
 :diablo: :skull: :diablo: :skull:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju