Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

Ako ne možemo da ih sprečimo bar da im otežamo...

<< < (2/13) > >>

bobisa:
Ja sam prvi put pokraden znaci sve,penta,pribor i  prijavio policiji, nista od toga.Krenuo sam sam u potragu i uspeo da saznam gde je.Policija je vestacila pentu kojoj je bio prekucan i motor i ustanovila da je to ta moja penta.Onda su pocela sudjenja, a da zaboravio sam u medjuvremenu ja kupim novu pentu, jer sta cu ne mogu na Savu.I kad su mi vratili i pocelo sudjenje meni opet upadnu i pokupe i jednu i drugu.Upisacu i broj motora od druge,sta reci veca prava ima lopov.Pozdrav za sve nisam brz jer kad dodjem kod dece onda sam na kompjuteru!

Kapetan:
sve je to lepo al nasi nece da osiguraju nista ... barem je tako moje iskustvo
jedino sto osiguravaju to su fabricke ladje sa ugradjenim motorima i to samo dunav ako se ne varam

Kapetan:
ima Winer kod nas preko jih osiguravam auto , pitao sam ih za camac ali su me gledali bledo...

Kapetan:

--- Citat: Spana  24, 07, 2009, 00:19:04 pre podne ---http://  UKRADEN mi je u Beogradu, SPORT II gumeni camac, narandzaste boje sa crnom daskom podignutom za 12 cm. zbog duge osovine motora.Pod je bio od sper ploce braon boje.Kobilica drvena. Ukraden je zajedno sa teretnom prikolicom. Momka sam uhvatio i vratio prikolicu ali je camac navodno prodao za 20 eura pre 5 meseci. Pozdrav ucesnicima foruma, Vlada - Spana 381 69 1214233

--- Kraj citata ---

daj sliku, ima dosta slicnih camaca, ima jedan slican na mojoj marini samo bez ove crne daske... ja skinuo motor sa njega pre 7 dana poceo da ispusta vazduh ...

captjerry:
stvarno daj fotku, ja sam svaki dan na reci i redovno vidjam camce tog tipa...ako je na Savi kod BG-a ne moz' da mi promakne...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju