Nautika opšta... > Nautičke reportaže

Beograd - Amsterdam

<< < (2/48) > >>

SARALIDA II:
pozdrav za sve drugare sa vode mi smo smo jos gosti u NS zbog vodostaja su svi vislji brodovi usidreni jer nemaju prolaz ispod zeleznickog mosta a nama se ovaj brod koji inace gura sest barzi do nemacke ne napusta jer je idealan za nas obzirom da su i barze i nas brod u istoj visini nepredstavlja nam problem prelaska sa jednog na drugi a i za vezivanje je super.Moram pohvaliti kapetana sto nam je dao prikljucak za vodu i struju 220v tako da je to lepa ploveca marina.Kapetan je rumun i lepo govori nas jezik a i cela posada broda je za svaku pohvalu jedina mala mana je brzina broda oko 6km medjutim posto je i njima frka sa vremenom zbog ovog cekanja rekao je da ce ubrzati malo ali racunica je dobra jer on vozi 24h  :drinks:

SARALIDA II:
svi smo u nekom raspolozenju :diablo:zbog vode i nemogucnosti putovanja ali je sa posadom :drinks:i svi se nadamo da cemo sutra dalje a nocas je jedan neiskusniji kapetan zakacio brodom most u NS i napravio kabriolet kabinu inace saljemo vam sliku naseg broda a u svakom slucaju bice slika i posade i broda

SARALIDA II:
i tako dok camimo cekajuci.... evo par slikica iz luke u Novom Sadu   :drinks:

Kapetan:
upravo sam se cuo sa Kapetanom , stanje redovno i po planu...
sutra ce da ih poseti i MilanNs posto su u njegovom reonu da provere da li im nesto treba , a popodne bi trebali da isplove ....

evo i par slika , neke su sa skypa a neke od njih

Kapetan:
a evo ih slike od jutros  :good:

evo Deda da vidis kako izgleda Som a ne da nas edukujes sa slikama sa interneta  :lol:

moja greska nije Som vec Tostolobik

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju