Opšta...Tu smo... > Nacrt novog Zakona o bezbednosti plovidbe i lukama na unutrašnjnim vodama RS

ZAKON O BEZBEDNOSTI PLOVIDBE U LUKAMA I UNUTRASNJIM VODAMA

<< < (2/8) > >>

deda:
Clan 48
... Пловила Европске уније могу да плове на водним путевима из става 1, 2. и 3. овог члана без ограничења.


Ako ovo znaci da mogu da hajcaju kako hoce po nasem delu Dunava nije dobro!Oni ionako,prebrzo voze kod nas(pouzdana informacija iz LK Beograd) pa moze da se desi da nase camce skidamo sa vrba!Kada se oni Bugarasi-pede..i raspale bice svasta.Vrlo cesta je pojava da oni nocu voze brzo preko svake mere a svedok sam da su me nebrojeno puta probudili ogromni talasi!

STG:
Ovaj deo oko opijenosti mi deluje isuvise strogo :police: :shout: :telephone:

skipper:

--- Citat: LSI  23, 06, 2010, 00:22:51 pre podne ---
Hvala Skiperu što nam je omogućio da vidimo šta se priprema, mada ne znam koliko ćemo moći svojim pitanjima i predlozima da utičemo na konačni sadržaj teksta zakona.

--- Kraj citata ---

Zakon je jos u fazi izrade, tako da ce i ispravke biti najverovatnije moguce. Ipak sve pohvale sto je ovaj nacrt Zakona dospeo na nase strane dugujemo nasem drugu IBOGIJU.


Kapetan:
IBOGI menjaj ono za EU ovo ostalo uz mene izmene moze da prodje ... ili ako ne menjas trzi reciprotite ima tamo u textu stavka valjda "uzajamnost"

preimenuj one delove iz plovila u brodove i onda funkcionise kako treba

Kapetan:
procitah ga do kraja ... preskocio sam deo o brodovima posto to nas nekaci a i ne razumem problematiku ... evo jos nekih zapazanja pa ce IBOGI to natenane :)



Члан 123.
Ja bih uveo i knjizicu za pranje tankova gde i kad je prao a pogotovo tu knjizicu uporedjivati sa teretom koji nosi ...

Члан 131.
Ko vrsi to bazdarenje ? Vidim da ce biti potrebno i za camce...

Члан 180.
Финансијска средства потребна за успостављање и функционисање RIS-а обезбеђују се у буџету Републике Србије, од наплате услуга RIS-а које нису у функцији безбедности пловидбе и из других извора.

Znaci mi cemo biti jedna od retkih zemalja ciji RIS nece biti javno dobro ....  ili sam ja to pogresno skapirao ?


Члан 184.

Eto opet komplikujemo ... Svojevremeno sam uvezao neki SONY profesionalni rekorder, posto je bio prvi u srbiji EI NIS je davao misljenje ... Sto izmisljamo toplu vodu i pustamo monopol ? Dajte standard koji sadrzi nacin prenosa podataka kao i minimalne potrebne podatke i milina....

Члан 232.
Slazem se apsolutno.

Члан 266 - 269.

Citam ove clanove i sve se odnosi na nase drzavljane ? Ispada da stranac moze da radi sta hoce ????

Члан 286.
Apsolutno nije uredu primenjivati zakon retroaktivno ...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju