Opšta...Tu smo... > Nacrt novog Zakona o bezbednosti plovidbe i lukama na unutrašnjnim vodama RS

ZAKON O BEZBEDNOSTI PLOVIDBE U LUKAMA I UNUTRASNJIM VODAMA

<< < (7/8) > >>

busa2:
hvala , hvala, na podrsci
ma pusti sad kanape vidis da hoce da nas zavade ovi evropejci a bas smo svi u ovoj zemlji slozni. nece im to uspeti  E NECE PROĆI  :nono:

Kapetan:
da ti imas bolje kanape vec bi oni visili na terazijama  :taunt: :taunt: :taunt: :taunt: i ne bi smeli da pomisle da nas zavade  :friends:

espresso:
i da nam vrate nemacku marku za valutu  :lol:

Kapetan:

--- Citat: olimp  13, 07, 2010, 14:51:17 posle podne ---Međutim Evropa nas prisiljava da poštujemo određene standarde kako bi za budućnost imali zemlju koju i buduće generacije mogu koristiti i uživati u njoj.

--- Kraj citata ---

kardinalna greska... evropa nam uvodi stanarde koji odgovaraju njima a ne nama... znaci namestaju nas kako njima odgovara a sve pod geslom "bice vam bolje"...

evo vec par dana opet price kako smo netrpeljivi prema drugim narodima i verama, a to sto oni zabranise feredze nikom nista ... pa da je srbiji to palo na pamet bombardovali bi nas...


evo od mileta jedna :)

busa2:
olimpe ja tebe apsolutno razumem .
i sam sam bio okoreli pristalica 5 oktobra ali trebao se dogoditi 6 oktobar ,pa 7 itd.
da je zakon valjan u zemlji , nebi nam trebala  evropa .
jer je nasoj kosarci , odbojci, vaterpolu ,tenisu itd bila potrbna evropa da bi napravili to sto jesu u reprezentaciji. ok da se nesto trebalo preslikati ali samo nesto i uskladiti prema nasim potrebama .
navedimi i jednu manju zemlju sa rasturenom ekonomijom koja daje takve rezultate u sportu.?
imam ja jos mnogo primera o ovom stavu i jos jednom :bio sam okoreli pristalica evrope ali sam vremenom sto na svojoj kozi sto na kozi prijatelja i poznanika a najvise kroz pricu sa ljudima koji zive preko ,shvatio da ce nama evropa doneti samo lose a za njih dobro . e pa ja necu tako. :nono:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju