Autor Tema: Tamiš opet..dokle više  (Pročitano 2057 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Radojković

  • Dlakavi Čorbosrk
  • ****
  • Poruke: 193
  • Pol: Muškarac
Tamiš opet..dokle više
« poslato: 20, 06, 2010, 17:03:23 posle podne »
Prošle nedelje po ko zna koji put opet mrtva riba u Tamišu,stuka, som kapitalci za plakati i nikom nista.Dokle će se u ovoj drzavi ako je ima raditi nekaznjeno ???Na delu izmedju  Bele stene i ušća Tamiša u Dunav ekipa sa šlepom pere noću barže i baca sve u vodu ,žalili se republičkoj,opštinskoj inspekciji i ni odgovora.dokle više pitam ja vas.da li ima pomoći uopšte ovoj državi i narodu i svima nama ovakvima?  :suicide:   :suicide:  :suicide:  al kolektivno

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Tamiš opet..dokle više
« Odgovor #1 poslato: 20, 06, 2010, 20:56:43 posle podne »
da drzava hoce da sankcionise takve stvari za 5 minuta bi doneli zakon u fazonu ko prijavi i donese dokaz dobija 500 evra ..  NIJEDAN genijalac vise ne bi to radio ...

Van mreže Radojković

  • Dlakavi Čorbosrk
  • ****
  • Poruke: 193
  • Pol: Muškarac
Odg: Tamiš opet..dokle više
« Odgovor #2 poslato: 20, 06, 2010, 22:57:24 posle podne »
     Pa mogla bi uskoro i država biti pritisnuta od drugih da se pridržava normi koje su korisne za sve.  :drinks:
Ma ne vredi nista pisao sam i opstinskim vlastima i republickim ali nisu se udostojili  bilo kakvog odgovora.Sve je to korumpirano i nesposobno za rad.Tacno se zna ko zagadjuje uzvodno od Panceva ali nikom nista.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Tamiš opet..dokle više
« Odgovor #3 poslato: 21, 06, 2010, 10:56:44 pre podne »
pojedinac tesko d moze bilo sta... zato sam i bio za ideju o GG Moja Ladja... do sada bi vec bilo koraka sto se tice ekologije na rekama... ali ljudi jednostavno nisu shvatili celu pricu ..

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Tamiš opet..dokle više
« Odgovor #4 poslato: 21, 06, 2010, 16:40:06 posle podne »
Steta,ali po ko zna koji put...

Van mreže Radojković

  • Dlakavi Čorbosrk
  • ****
  • Poruke: 193
  • Pol: Muškarac
Odg: Tamiš opet..dokle više
« Odgovor #5 poslato: 21, 06, 2010, 17:22:04 posle podne »
Bio sam danas na Tamisu i voda grozno izgleda i smrdi,rakovi jadni izasli na ivicu vode i digli glavu i valjda disu.Cuo sam da kinezi idu pored obale  i skupljaju rakove,  sve do jednog koji je izasao na obalu a mislim da su zakonom zasticeni.Tuga i  jad a nemocni smo.