E, ovako treba... > Vanbrodski motori

Pomocni Motor

(1/3) > >>

Outboard Master:
ovo sam nasao na netu i izgleda mi mnogo interesantno .

E-Motor kao pomocni ?? doradjen na kavi plocu !! Sta vi mislite o tome , za mene je to losa varijanta pomocnog motora  :superstition:
Ili bolje ostati kod sagorevajucih motora.?..

na slici je evinrude v4 sa ja mislim 175 ks ali nisam siguran.

Kapetan:

--- Citat: Outboard Master  24, 02, 2009, 15:07:28 posle podne ---ovo sam nasao na netu i izgleda mi mnogo interesantno .

E-Motor kao pomocni ?? doradjen na kavi plocu !! Sta vi mislite o tome , za mene je to losa varijanta pomocnog motora  :superstition:
Ili bolje ostati kod sagorevajucih motora.?..

na slici je evinrude v4 sa ja mislim 175 ks ali nisam siguran.

--- Kraj citata ---

 ... meni je ovo totalno ok ali samo za manevar u marini... koje su promedbe osim "aerodinamike" i mogucnosti da otpadne... salzem se da pomocni motor ne moze da izdrzi dugo zbog akumulatora :)

Outboard Master:
potrebni akumulator je sigurno 50 kg tezak  :taunt: i za 15 min voznje gotov

Kapetan:

--- Citat: Outboard Master  24, 02, 2009, 15:53:31 posle podne ---potrebni akumulator je sigurno 50 kg tezak  :taunt: i za 15 min voznje gotov

--- Kraj citata ---

to sam i mislio ali ako covek ima agregat ???

i pravo da ti kazem nije losa fora da se sa malim elektro motorom radi manevar u marini kad vec ljudi nemaju naviku da kupe caklju...

Outboard Master:

--- Citat: Kapetan  24, 02, 2009, 15:55:52 posle podne ---
--- Citat: Outboard Master  24, 02, 2009, 15:53:31 posle podne ---potrebni akumulator je sigurno 50 kg tezak  :taunt: i za 15 min voznje gotov

--- Kraj citata ---

to sam i mislio ali ako covek ima agregat ???

i pravo da ti kazem nije losa fora da se sa malim elektro motorom radi manevar u marini kad vec ljudi nemaju naviku da kupe caklju...

--- Kraj citata ---

to je dobra ideja sa agregatom , samo treba jos konverter sto pretvori 220 v na 12V i gotovo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju