E, ovako treba... > China

NOVI KINEZ

(1/9) > >>

Dule HU:
Na jednom hrvatskom forumu sam skinuo podatak da će se na njihovom tržištu uskoro pojaviti vanbrodski motori kineske proizvodnje, a ista firma najavljuje proboj i na ostala tržišta bivše Jugoslavije u drugoj polovini 2009. Tačne cene još uvek nisu poznate ali se planiraju motori od 5 , 9.9 i 15 u rasponu cena od 600 do 1500 eura. Pa ko voli nek izvoli.

http://www.shunfeng.biz/newEbiz1/EbizPortalFG/portal/html/CategoryList.html?ProductMultiCategoryPicker210_action=Searchcategory&ProductPicker_action=Searchcategory&CategoryID=c373e91e293f4da08fff504ed6c276f9

Kapetan:
koliko vidim ovikinezi pored motora proizvode

i

GLISERI - KLIKNI ME

GUMENJAKE - KLIKNI ME

RIBOVE - KLIKNI ME

kao i :)

ALATKE ZA BASTU - KLIKNI ME

Outboard Master:
Isto sran.. drugo pakovanje t.j nalepnice  :this: :this: :taunt:

Primer : Parsun 9,9 . Sail 9,9 i taj Hyfong 9,9 su potpuno isti motori samo ime drugacije..

P.S jeli u medjuvremenu neko ima / nabavio takav motor pa da nam kaze nesto obsinije o njima kavi su u praksi ?? vecinom su parsun  :taunt: :smile:

Outboard Master:

--- Citat: Kapetan  24, 02, 2009, 14:57:07 posle podne ---koliko vidim ovikinezi pored motora proizvode

i

GLISERI - KLIKNI ME

GUMENJAKE - KLIKNI ME

RIBOVE - KLIKNI ME

kao i :)

ALATKE ZA BASTU - KLIKNI ME


--- Kraj citata ---


RIB sa 5,20m sme samo do max. 50 ks da se Motorizira ?? ?? ???

http://www.shunfeng.biz/newEbiz1/EbizPortalFG/portal/html/ProductInfoExhibit.html?ProductInfoExhibit_ProductID=c373e91e293f7c278fff504ed6c276f9&ProductInfoExhibit_isRefreshParent=false

Dule HU:
Mislim da ovih motora nema u Srbiji, sto se Parsuna tice imam dva prijatelja koji imaju 15 i oba imaju oko 40 sati jedan je na Big footu i radi besprekorno , a drugi na Smederevcu je imao neki problem sa paljenjem sad da li je struja ili elektronika ne znam. Nisu losi ali kada se sve ukupno sagleda mislim da nisu ni jeftini.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju