Autor Tema: LEIDI 600  (Pročitano 7678 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
LEIDI 600
« poslato: 24, 02, 2009, 11:08:45 pre podne »
ja postavljam slike, a Pera ce dodati komentare...

http://www.leidi.hr
« Poslednja izmena: 25, 01, 2011, 01:11:02 pre podne Профа »
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže Dule HU

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 295
  • Pol: Muškarac
???: STRANA PROIZVODNJA - LEIDI 600
« Odgovor #1 poslato: 24, 02, 2009, 12:27:10 posle podne »
Može Pera ,a mogu i ja pošto sam vrlo zainteresovan za ovaj brodić. Što se mene tiče sjajan raspored u 6m najbolji koji sam do sada video (3 lešaja , WC, mini kuhinja, itd...), poludeplasmansko korito koje jer od polovine do pozadi bukvalno ravno, što mu omogućava da glisira i sa malo jačim motorom. Model na sajmu je imao po meni preveliki Suzuki 140 sa kojim brodica po podatku proizvođača moše da razvije 24 milje. Trenutno se Leidi 600 nudi samo u komplet opremi i bez motora cena joj je oko 32000 eura, kit varijanta ne postoji jer imaju veliko interesovanje pa bi prvi modeli za isporuku ako se odmah uplati mogli da budu tek početkom septembra. Ali treba sačekati jer je ovo premijera i kako g-din Marsel Brkić vlasnik fime OBRT LEIDI kaže najbolje je ugovarati brod posle sezone, tada možemo da pričamo o svakoj varijanti. Moja procena je da bi Leidi 600 u kit varijani mogla da košta oko 10000 eura. Pošto je Hrvatski proizvod na to ne ide (CEFTA) carina već samo PDV od 18%

Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
???: STRANA PROIZVODNJA - LEIDI 600
« Odgovor #2 poslato: 24, 02, 2009, 14:13:48 posle podne »
kod nas ljudi malo prate brodogradnju u komsiliku. steta jer mislim da ima veoma kvalitetnih i pristupacnih plovila. puno ljudi koji razmisljaju o kupovini plovila, prvo pomisle da je najjeftinije resenje uvoz iz amerike.
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže Dule HU

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 295
  • Pol: Muškarac
???: STRANA PROIZVODNJA - LEIDI 600
« Odgovor #3 poslato: 24, 02, 2009, 14:20:01 posle podne »
Espresso, evo malopre sam vodio diskusiju sa Petrom vezano za cene i kvalitet u komšiluku u odnosu " našu " brodogradnju, a o uvozu preko bare neću ni da pričam. Prvi put sam bio na sajmu u Zagrebu i mogu ti reći da sam prijatno iznenađen ponudom njihovih DOMAĆIH PROIZVODA i šta tu može da se kupi za neki pristojan novac.
Ajde Petre stavljaj slike.