Autor Tema: PLINSKI FRIZIDER  (Pročitano 17597 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milegrcki

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
    • Fortuna
  • Brod tip: samogradnja
  • Marina: Novi Sad
  • Veličina: 10 m
Odg: PLINSKI FRIZIDER
« Odgovor #15 poslato: 16, 07, 2016, 19:09:56 posle podne »
SZR Plinkom Novi Sad Klisanski put 154A tel.064-1657040 nedeljom je nanajlonu u prvom redu kod prvog ulaza pozdrav Mile

Van mreže milegrcki

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
    • Fortuna
  • Brod tip: samogradnja
  • Marina: Novi Sad
  • Veličina: 10 m
Odg: PLINSKI FRIZIDER
« Odgovor #16 poslato: 17, 07, 2016, 16:59:18 posle podne »
SZR Plinkom Novi Sad Klisanski put 154A tel.064-1657040 nedeljom je nanajlonu u prvom redu kod prvog ulaza pozdrav Mile  Još jedan majstor 063-1010-830 Temerinska 98 ,PLAMENI

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: PLINSKI FRIZIDER
« Odgovor #17 poslato: 17, 07, 2016, 20:34:10 posle podne »
Покушавао сам да себи не дозволим да коментаришем у овој теми али нешто ми не да.


Реците ви мени, ви који бисте да "прчкате" око гасне инсталације, имате ли ви представу колико то може да буде опасно?
Није то карбуратор па може да вам се деси да мотор не упали или се угаси.

Можда нисте свесни колико то може да буде опасно.
Смеша бутана и пропана је тежа од ваздуха и ако дође до цурења гаса из боце, гас се таложи при земљи / патосу / испод палубе.

Пошто је тежи од ваздуха, нећете одмах осетити онај карактеристичан мирис који му је додат баш ради упозорења на цурење.
А кад га осетите, питање је да ли ћете имати времена за праву реакцију.

А ако дође до запаљења... Човек није птица и нема крила па да се уздигне у ваздух и побегне.

Размислите макар још једном пре него што се латите шрафцигера. Препустите то мајсторима у овлашћеним сервисима.

Немојте замерити на овом коментару. Није то да ја мислим да ви нисте способни али за неке ствари ипак треба бити стручан. Безбедност је нешто што увек треба да буде на првом месту.