E, ovako treba... > Brodski motori

MARINIZACIJA MOTORA

<< < (2/3) > >>

Darkobp:

--- Citat: ronac  08, 05, 2010, 22:15:22 posle podne ---
U stvari sta ja hocu; Sada na brodu imam brodski motor od 88.3 kw i padam u klasu poreza od 99.000.00 din a ako mogu da dokazem da je zbog marinizacije pao ispod 73.60 kw padam u klasu od 44.000.00 din. To sve planiram da uradim preko masinskog fakulteta,ako neko ima bolju ideju neka javi.

--- Kraj citata ---

samo sto njih na fakultetu interresuje snaga motora na radilici koje tvoj motor ima priblizno 88kw,a gubici marinizacije?? Predpostavljam  da bih samo njihov odgovor bio-To je tvoj problem!!!

Jedino da fizicki smanjis snagu svog motora,dal  putem neke elektronske blokade ili putem bosh pumpe ako je dizelas ili preko manjeg karburatora ako je benzinac pa da nemozes da postignes neke visoke obrtaje i samim tim i vecu snagu,al kako bih to oni priznali i ozvanicili mislim da je to vec neki drugi problem

ronac:
samo sto njih na fakultetu interresuje snaga motora na radilici koje tvoj motor ima priblizno 88kw,a gubici marinizacije?? Predpostavljam  da bih samo njihov odgovor bio-To je tvoj problem!!!

Jedino da fizicki smanjis snagu svog motora,dal  putem neke elektronske blokade ili putem bosh pumpe ako je dizelas ili preko manjeg karburatora ako je benzinac pa da nemozes da postignes neke visoke obrtaje i samim tim i vecu snagu,al kako bih to oni priznali i ozvanicili mislim da je to vec neki drugi problem

  Radi se na tom da masinski fakultet postavi blokadu.

Darkobp:

--- Citat: ronac  09, 05, 2010, 01:02:28 pre podne ---

  Radi se na tom da masinski fakultet postavi blokadu.

--- Kraj citata ---

 :good:

Kapetan:

--- Citat: ronac  09, 05, 2010, 01:02:28 pre podne ---  Radi se na tom da masinski fakultet postavi blokadu.

--- Kraj citata ---

oce imati ON i OFF prekidac ta blokada?

ronac:

--- Citat: Kapetan  09, 05, 2010, 13:59:41 posle podne ---
--- Citat: ronac  09, 05, 2010, 01:02:28 pre podne ---  Radi se na tom da masinski fakultet postavi blokadu.

--- Kraj citata ---

oce imati ON i OFF prekidac ta blokada?

--- Kraj citata ---

Jedino tako pristajem na blokadu. :taunt:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju