Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

Kakvi lopovi

(1/5) > >>

Radojković:
Stvarno smo neverovatan narod: odem juche do chamca a lopovi odsekli 5-6m kanapa sa kojim je bio privezan čamac.Da li smo toliko jadni i bedni da se rizikuje zivot i glava zbog PET metara debelog kanapa?Ne shvataju ti nazovi ljudi da su mi ukrali vec 2 chamca i da nosim usranu motku i oruzje i da ce neko da plati glavom jer mi je pun k.... svega i poreza i naknada i komunalnih taksi i dozvola i zabrana i  sitnih i krupnih lopova...samo chekam da mi se neko namesti da mi plati za sve ove godine trpljenja svega  :diablo:

zoki novus:
chekaj :)

Kapetan:
iskuliraj budale... nisu vredni tvoje nervoze... zar ces zbog 5 metara konopca da robijeas nekog kretena?

bog odzgo gleda i sabira i oduzima ...

Barba:
Postoje dva tipa besnih ljudi. Prvi su oni koji ispsuju i izderu se na kasirku u hipermarketu jer im je zakinula dva dinara na kusuru jer kao nema sitno. Drugi tip je ta kasirka koja posle deset godina trpljenja udje u taj hipermarket sa sacmarom i najb se majke i sefu i kolegama i kupcima i nocnom cuvaru.  :suicide:

Radojković:
Nemam vise snage da se borim .Ukrali mi jedan chamac,ukrali drugi'nasao sam ga ,trece glis.korito razvalili sedista i pocupali nikad nisam nasao,štica ne znam koliko sam nasekao i stavio malo po malo odnesu,tegovi kanapi redovno i sve to u klubu gde je placeno mesto i ima čuvar.E zadnje dve godine nista ne placam i stoji na slobodnom i isto, malo prodje pa nesto iseku počupaju razvale.Pa kakav smo to mi narod pobogu.Prosle godine organizuju takmičenje u ribolovu i bas im nekih 20m od 500m kolika je staza treba,iseku sve katance i pobacaju čamce na bet.obalu,moj plastikaner ceo dan drljao po betonu i pukao odozdo,kad sam potrazio organizatora i n.....ao im se majke niko se ne pojavljuje i svi se prave blesavi.I onda kazete iskuliraj-nemam vise snage...  :wild:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju