E, ovako treba... > Enterijer

TUSIRANJE NA CAMCU

(1/2) > >>

espresso:
u jednoj od tema sam procitao da je problem tusiranje na camcu. evo najjednostavnijeg i najjeftinijeg resenja (oko 12 USD).

Coleman 5 Gallon Marine Shower
• Great for showering or dishwashing
• PVC bag attracts and stores solar energy to heat water
• Provides sufficient volume for multiple showers
• Strong handle for convenient hanging and carrying
• Handy on/off valve connected to shower head

mislim da se u Beogradu moze kupiti u prodavnici Argo u centru Sava.

Kapetan:

--- Citat: Dule  22, 02, 2009, 01:23:41 pre podne ---Ovako nešto ima i u sidru, prošle godine sam kupio ali u oluji kod Milanovca mi odletelo sa čamca, i to puno vode. Nisam ni primetio kada se to desilo.

--- Kraj citata ---

cek kako se ovo koristi ? sipas vodu since zagreje i posle stanes i od pritiska izlazi voda ili nesto drugo ? mada je kratko crevo za ovo prvo ...

Kapetan:

--- Citat: Gremlin  22, 02, 2009, 21:29:05 posle podne ---Bilo je na vojnom otpadu bud-zasto slicnih vojnih "kesa-uredjaja" za vodu, samo stavis na krov i reseno tusiranje. Mada su neki moji drugari sa "Stenke" pravili i metalne tankove, farbali ih u crno farbom za table, i postavljali na krov broda, mnogo veci kapacitet a obicno je na krovu i dosta mesta koje nije iskorisceno.

 :good:

--- Kraj citata ---

a stabilnost?  mozda manje kolicine do 30 lit .. ja kad skrecem poprilicno nagnem brod kad bih imao 100 litara na krovu ne bi to na dobro izaslo ...


Kapetan:
hm pa da ali i ako raspodelis 200 litara levo desno to je opet 200 kila na visokoj tačci  ...  koliko se pokazalo kao sigurna varijanta ?

Kapetan:

--- Citat: Dule  23, 02, 2009, 00:16:13 pre podne ---Kapetane, čuo sam da brod potone, da se probuši, da se nasuče, da se razbije, ali da se u krivini prevrne... e to još nisam čuo.


--- Kraj citata ---

pa nisam ni ja al mi se ccini da ce da se prevrne ponekad ... doduse mozda ja naglo skrecem...ali nagne se fino nisam gledao na uglomer al sigurno 15-20 stepeni

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju